Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 21. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 26 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Fotografie z Olomouckého kraje zaujaly v Bruselu

04. dubna 2014 - 08:35

Zpět na seznam článků

Výstava v prostorách zastoupení kraje láká veřejnost

Fotografie z Olomouckého kraje zaujaly v Bruselu

Vernisáž výstavy v Bruselu foto:Š.Krajča

Výstava fotografií Iluze reality|Realita iluzí byla na počátku dubna zahájena v sídle Zastoupení Olomouckého kraje při EU v Bruselu. Slavnostní vernisáž byla připravena ve spolupráci Olomouckého kraje, statutárního města Olomouc a Galerie Caesar v Olomouci a vystavena jsou díla Oldřicha Šembery, Jitky Brabcové a Jiřího M. Doležela.

Vernisáž výstavy zahájila Michaela Vráželová ze Zastoupení Olomouckého kraje při EU. Během večera se mohli návštěvníci osobně setkat s umělci a hovořit s nimi o jejich díle, pro každého účastníka vernisáže byl připraven katalog.“Pro hosty jsou akce prezentační akce obvykle příležitostí k poznávání regionu i po kulinářské stránce. Návštěvníci si nenechali ujít olomoucké tvarůžky, Váhalovy klobásy, svatební koláčky, pivo nebo víno,“ uvedla Michaela Vráželová.

Vernisáž výstavy v Bruselu foto:Š.Krajča

Vernisáže se zúčastnilo přibližně padesát návštěvníků z několika evropských států, mezi účastníky byli i europoslankyně Zuzana Brzobohatá, europoslanci Jan Březina a Oldřich Vlasák, zástupci Evropské komise nebo Stálého zastoupení ČR při EU.„Regiony se v zahraničí zviditelňují, totéž je třeba dělat i v bruselském prostředí, kde je přítomno několik stovek regionů. Vernisáž výstavy měla velký úspěch, navštívilo ji několik vysoce postavených úředníků z evropských institucí,“ okomentoval vernisáž výstavy náměstek hejtmana Michael Fischer.

Vernisáž výstavy v Bruselu foto:Š.Krajča

Výstava potrvá do konce dubna

Autor: red.,M.Vráželová

Fotogalerie

Vernisáž výstavy v Bruselu     foto:Š.Krajča

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.