Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 13. září 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vandal poškodil padesát hrobů

12.09.2025 - Vandal poškodil padesát hrobů - Hledal cennosti

Počasí

13.09.2025 - Sobota

Teplota: 17 / 13 - Bouřky

14.09.2025 - Neděle

Teplota: 17 / 12 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Fragile vystoupí v Zábřehu bez nástrojů

01. listopadu 2016 - 20:15

Zpět na seznam článků

Repertoár souboru tvoří hity světových i domácích hvězd

Na středu 9. listopadu připravil zábřežský kulturní dům pro své návštěvníky vskutku neobvyklý hudební zážitek – vystoupení slovenské vokální skupiny Fragile. Ta je u našich východních sousedů držitelem hned několika prestižních hudebních cen a majitelem několika platinových desek. Pyšnit se může také více než stovkou úspěšných koncertů absolvovaných v posledních letech po bývalém Československu s Richardem Müllerem

Fragile zdroj foto: z.k.

Skupina je složená z populárních osobností známých z divadel a televizních seriálů, z nichž asi nejvýraznější tváří je zpěvačka a herečka Soňa Norisová. Uskupení zpěváků se věnuje interpretaci známých hitů bez doprovodu hudebních nástrojů a pouze za pomoci svých hlasů, tedy v zajímavých originálních aranžích tzv. a cappella. „Repertoár souboru tvoří hity světových i domácích hvězd, jakými jsou Sting, Queen, U2, Karel Gott nebo Richard Müller. Fragile tak dokáží oslovit široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky,“ láká na koncert slovenských vokalistů produkční Vratislav Jarmar.

Fragile zdroj foto: z.k.

Vstupenky na koncert Fragile v ceně od 240 korun nabízí prodejní místa Zábřežské kulturní.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Fragile                            zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Sbor dobrovolných hasičů Sobotín

Sbor dobrovolných hasičů Sobotín

Fotek: 82
Přidáno: 02.09.2025

Výstava mečíků v Rapotíně

Výstava mečíků v Rapotíně

Fotek: 62
Přidáno: 10.08.2025

Výstava mečíků v Rapotíně

Výstava mečíků v Rapotíně

Fotek: 73
Přidáno: 10.08.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.