Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 19. února 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy

18.02.2019 - Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy - A dává...

Počasí

Jasno

19.02.2019 - Úterý

Teplota: 8 / 1 - Jasno

Zataženo

20.02.2019 - Středa

Teplota: 8 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Gamavilla Quartet zahájí Bravo Zábřeh

27. srpna 2014 - 11:35

Zpět na seznam článků

Členové Moravské filharmonie vystoupí v kostele sv. Barbory

Úvodní koncert nové sezony hudebního cyklu Bravo Zábřeh obstará vystoupení smyčcového kvarteta Gamavilla Quartet, které je složeno z předních hudebníků Moravské filharmonie Olomouc, jednoho z nejvýznamnějších orchestrů České republiky. Soubor v čele s ředitelem filharmonie Vladislavem Kvapilem vystoupí v kostele sv. Barbory v sobotu 6. září od 18 hodin.

Kvarteto založené v roce 1998 od počátku své činnosti věnuje pozornost interpretaci klasické hudby od období renesance až po romantismus a interpretaci hudby 20. století. Má za sebou řadu úspěšných vystoupení v České republice i v zahraničí včetně koncertů na významných hudebních festivalech. Natáčelo pro Českou televizi a Český rozhlas, podílí se také na koncertních turné světově známých celebrit populární hudby. „Rovněž v Zábřehu soubor představí zajímavou hudební procházku napříč staletími. V programu uvede nejen úpravy jazzových a swingových skladeb, ale i Bachův chorál, Schubertovu skladbu Ave Maria nebo Mozartovu Malou noční hudbu,“ uvedl dramaturg cyklu Martin Hroch.

Gamavilla Quartet

Nejen stálým návštěvníkům koncertů Bravo nabízí Zábřežská kulturní abonentky v podobě slevových karet na sezonu 2014/2015. Cena jedné karty zůstává stejná jako v předchozích letech, tedy příznivých 90 korun. Letošní novinkou je možnost zakoupení zvýhodněné slevové karty pro dvě osoby v hodnotě 140 korun. Slevové karty jsou k dispozici v infocentru kulturního domu v Zábřehu. „Majitelé slevové karty zaplatí za vstup na koncert Gamavilla Quartet 90 korun, zatímco ostatní o třicet korun více, děti do 15 let mají vstup zdarma,“ připomíná Hroch.

Autor: red., Z. David

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.