Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 21. května 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Za zdravé plíce běžely areálem FN Olomouc více než tři stovky lidí

21.05.2019 - Za zdravé plíce běžely areálem FN Olomouc více než...

Počasí

21.05.2019 - Úterý

Teplota: 18 / 11 - Oblačno

22.05.2019 - Středa

Teplota: 14 / 11 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

HÁZENÁ:MHK Karviná vs TJ Šumperk 26:32

24. března 2014 - 12:32

Zpět na seznam článků

Velký úspěch druholigových mužů v Karviné

HÁZENÁ:MHK Karviná vs TJ Šumperk 26:32

ilustrační snímek zdroj:archiv

V sobotu 22.března zaznamenali hráči TJ Šumperk již třetí vítězství tentokrát na horké půdě v Karviné. Bylo to snad poprvé v historii, kdy se Šumperku podařilo zde vyhrát. 

Vítězství si udržovali od začátku utkání hlavně zásluhou výborného výkonu brankáře Ošťádala a střelecky disponovaného Martina Vobořila, který zaznamenal v prvním poločase deset branek. Střelecky mu úspěšně sekundoval Korec Petr, Hejný Radek a další hráči na soupisce. Zbyněk Ošťádal byl pro soupeře hotové neštěstí.“Rozhodčí proti nám nařídili osm sedmimetrových hodů (byly i nebyly) ovšem Zbyněk čtyři zlikvidoval. Na naší straně jen dva, které úspěšně vstřelil do branky soupeře Martin Vobořil,“ vedoucí družstva Jaroslav Krobot.

Družstvo Karviné se dostalo do vedení jen jednou v průběhu utkání a to ve dvacáté minutě druhého poločasu na stav 24:23, ale závěr utkání patřilo jasně šumperským hráčům, kteří utkání dovedli do vítězství. „Zásluhu na výborném výsledku má celá lavička, která svým povzbuzováním nahrazovala domácí prostředí. Velký problém naší obraně dělal jen bývalý reprezentant Tomáš Hainz autor devíti branek,“ dodává Jaroslav Krobot.

Ošťádal Zbyněk

To ovšem nestačilo na šumperské družstvo, které bojovnosti a velkou vůlí po zisku dvou bodů ukončilo zápas jasným vítězstvím rozdílem šesti branek. Šumperským házenkářům se v jarní části soutěže neuvěřitelně daří. 

MHK Karviná-TJ Šumperk 26:32 /15:18/

Sestava a střelci:Ošťádal Zbyněk, Vobořil Martin 13, Korec Petr 7, Hejný Radek 5, Laštůvka Tomáš 3, Petrtýl David 3, Burýšek Tomáš 1, Drechsler Standa, Kučera Martin, Bártl Michal. 

Další utkání o postup na přední místo v tabulce se odehraje v neděli 30.března v 10.30 v hale Gymnázia Šumperk. TJ Šumperk-Sokol Ostrava. Vedoucí družstva Jaroslav Krobot, zve všechny příznivce házené, aby přišli podpořit domácí tým.

Autor: red.,J.Krobot

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj:archiv

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Mikulov bavil Šumperk I.

Mikulov bavil Šumperk I.

Fotek: 36
Přidáno: 13.05.2019

Mikulov bavil Šumperk II.

Mikulov bavil Šumperk II.

Fotek: 42
Přidáno: 13.05.2019

Velikonoce na zámku Velké Losiny

Velikonoce na zámku Velké Losiny

Fotek: 23
Přidáno: 20.04.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.