HÁZENÁ: Sokol Trnávka vs TJ Šumperk 28:25

06. května 2014 - 11:01

Nečekaná porážka šumperských házenkářů se Sokolem Trnávka

HÁZENÁ: Sokol Trnávka vs TJ Šumperk  28:25

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

V neděli 4.května vycestovali šumperští házenkáři na palubovku svého soupeře Sokol Trnávka. Pokračovalo 21.kolo druhé ligy mužů. “Věděli jsme, že bez Tomáše Laštůvky, který je po operaci ramene to bude velmi těžké,“ řekl vedoucí oddílu Jaroslav Krobot.

Potvrdilo se to hlavně v úvodu utkání, kdy hráči Šumperku dělali velké množství technických chyb. Domácí se tak po rychlých protiútocích dostali do vedení 11:4. Hostujícímu mužstvu se do konce prvního poločasu podařilo snížit na rozdíl dvou branek hlavně zásluhou výborného výkonu brankáře Ošťádala.

Druhý poločas byl vyrovnaný, ale Sokol Trnávka nedovolil soupeři dostat se do vedení a svůj náskok udržel až do závěrečného hvizdu rozhodčích.

Sokol Trnávka - TJ Šumperk   28:25  /14:12/

Sestava a branky:Ošťádal, Vobořil 7, Hejný 6, Burýšek 4, Korec 3, Mikláš 3, Petrtýl 2, Drechsler, Kučera, Bártl.

POZVÁNKA! Poslední utkání soutěžního ročníku podzim 2013/jaro 2014 je na programu v sobotu 10.května v 16.00 hodin v  hala Gymnázium. TJ Šumperk - HC  Zubří  "B".

Autor: red.,J.Krobot

ilustrační snímek          zdroj foto:archiv