HÁZENÁ:Šumperk vs Polanka nad Odrou 25:24

27. února 2017 - 07:55

Muži druhá liga SM

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Další utkání druhé ligy mužů v házené sledovalo v neděli 26. února dopoledne asi pěpaosmdesát diváků. Mohli být spokojeni hlavně z konečného výsledku. Velmi dramatické utkání nakonec skončilo jednobrankovým vítězstvím domácího družstva.

V prvním poločase si Šumperk vedení, až o čtyři branky, nechal vzít v závěru po několika technických chybách. Poločas skončil nerozhodně 12:12.

Ve druhém poločase bylo utkání velmi vyrovnané, domácí si udržovali těsné vedení, které hosté dokázali několikrát srovnat, ale do vedení je domácí nepustili. V závěru velmi zkušeně udrželi jednobrankové vedení.

Nejlepším hráčem domácích byl Tomáš Laštůvka a velmi dobrý výkon podal brankář Zbyněk Ošťádal.

TJ Šumperk - Polanka n.Odrou  25:24  /12:12/

Sestava a branky: Ošťádal, Příhoda, Laštůvka 9, Petrtýl 7, Hejný 4, Bartl 1, Hromek 1, Kubáček 1, Drechsler 1, Korec 1, Šmíd, Kučera

Další utkání v sobotu 4. března:TJ Rožnov p.R. -TJ Šumperk začátek v 16.00 hodin.

Autor: red., J. Krobot