HÁZENÁ:TJ Rožnov p.Radhoštěm vs TJ Šumperk 22:28

17. února 2014 - 13:02

Druhá liga mužů zahájila jarní část soutěže

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

V sobotu 15.února odjížděli hráči TJ Šumperk do Rožnova v roli mírného favorita, ale vítězství nebylo tak jednoznačné. Domácí začali ve velkém stylu a po několika technických chybách šumperských hráčů se ujali vedení 3:1.

Šumperk v následujících minutách zlepšil útočné akce výbornou obranou podporovanou skvělým výkonem brankáře Ošťádala a získal tak čtyřbrankový náskok.

Ve druhém poločase Šumperk rozdíl udržoval a postupně ho navršoval opět výbornou obranou, střeleckou muškou hráčů. „Výborný výkon podal Tomáš Laštůvka, který hrál s velkým nasazením přesto, že má zraněné rameno a čeká ho operace. Střelecky se prosadil Jakub Marek a Martin Vobořil, ale celé družstvo zaslouží pochvalu za nesmírnou bojovnost v průběhu celého utkání,“ řekl trenér Jiří Krobot.

TJ Rožnov p.Radhoštěm vs TJ Šumperk  22:28 (11:15)

Sestava a branky: Ošťádal Zbyněk, Marek Jakub 9, Vobořil Martin 7, Laštůvka Tomáš 5, Nimmerrichter Přema 3, Korec Petr 2, Hejný Radek 1, Drechsler Standa 1, Burýšek Tomáš, Bartl Michal,

Další utkání na šumperské házenkáře čeká v sobotu 22.února v hale vedoucího celku tabulky Zbrojovky Vsetín v 18.00 hodin.

Autor: red.,J.Krobot