HÁZENÁ: TJ Šumperk vs Lesana Zubří 34:27

19. září 2016 - 19:19

Muži druhá liga SM

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Přibližně osmdesát diváků sledovalo první kolo soutěže II. ligy házené mužů, které se odehrálo ve SH Gymnázia Šumperk v neděli 18. září.

Domácí házenkáři předvedli velmi dobrý výkon a porazili soupeře z Lesany Zubří. V prvním poločase si domácí udržovali mírný náskok a zaslouženě vedli o tři branky.

Ve druhém poločase v 9 minutě se hostům podařilo srovnat na 20:20, ale na více se nezmohli. Zlepšená obrana a výborný výkon brankářů Ošťádala a Příhody rozhodli o zaslouženém vítězství domácího družstva. Střelecky se dařilo Davidu Petrtýlovi a hostujícímu Michalu Kubáčkovi. „Všechny hráče musíme pochválit za bojovnost a velkou vůli po vítězství,“ hodnotí trenér Krobot.

TJ Šumperk-Lesana Zubří  34:27  /16:13/

Sestava a branky: Ošťádal, Příhoda, Petrtýl 12, Kubáček 7, Laštůvka 5, Korec 3, Hejný 3,Sedlák 2, Hromek 1, Šmíd 1, Bartl, Mikuláš, Drechsler, Kučera

Druhé kolo soutěže bude odehráno v neděli 25.9. v 16,30 hodin v Polance n.Odrou.

Autor: red., J. Krobot