HÁZENÁ: TJ Šumperk vs MHK Karviná 22:32

20. října 2015 - 05:38

Muži druhá liga

HÁZENÁ: TJ Šumperk vs MHK Karviná foto: sumpersko.net

Další mistrovské utkání bylo opět odehráno v domácím prostředí, tentokrát proti vedoucímu celku tabulky. Družstvo Karviné oproti loňskému ročníku hodně posílilo a bude vážným aspirantemna první místo soutěže.

Šumperk držel krok pouze v průběhu prvního poločasu, který skončil 12:12. Hosté zahájili druhý poločas čtyřbrankovým vedením hlavně zásluhou nepřesné střelby domácích hráčů.

Pouze Tomáš Laštůvka držel vysoký standart. Posledních 15 minut dal trenér příležitost všem hráčům z lavičky a skóre narostlo až na desetibrankový rozdíl.

Oproti minulému utkání se střelecky nedařilo Petrtýlovi, Mikulášovi ani Petru Korcovi.

TJ Šumperk-MHK Karviná 22:32 /12:12/

sestava a branky: Ošťádal, Příhoda, Laštůvka 12, Vobořil 6, Hejný 2, Nimmerrichter 1, Bártl 1, Drechsler,Korec, Petrtýl, Mikuláš, Sedlák, Škůrek, Hromek,

FOTOGALERIE: Šumperk vs Karviná

V neděli 25. října odjíždí družstvo mužů k MU do Polanky n.O. začátek v 16,30 hodin.

Autor: red., J. Krobot