Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

HÁZENÁ:TJ Šumperk vs SK Velká Bystřice 24:24

05. května 2013 - 09:21

Drama až do poslední minuty zápasu

TJ Šumperk vs SK Velká Bystřice foto:šumpersko.net

V sobotu 4.května na palubovce Gymnázia Šumperk sledovali diváci dramatické utkání v II.lize házené mužů proti SK Velká Bystřice. Hosté přijeli získat dva body a bojovat o postup do I.ligy.

útok,foto:šumpersko.net

Domácí hráči nechtěli dát svou kůži zadarmo a byli rozhodnuti bojovat.

Do zápasu nastoupili s lehkostí a bez zábran a záhy se ujali vedení. Soupeř si s jejich útoky nevěděl rady. V 7 minutě domácí vedli o 3 branky a hosté jen dotahovali na vyrovnaný stav. Až ve 26 minutě se Velká Bystřice dostala do vedení na stav 14:15, ale Martin Vobořil umístěnou střelou vyrovnal na 15:15. První poločas tak skončil nerozhodně.

brankař Ošťádal v akci,foto:šumpersko.net

Ve druhém poločase se obě družstva pravidelně střídala ve vedení. Šest minut před koncem domácí vedli o jednu branku, ale přišla 29 minuta, kdy hosté dali vyrovnávací gól a utkání tak skončilo nerozhodně.

Střelecky se dařilo Laštůvkovi, Dopitovi a Korcovi, který bezpečně proměnil 3 sedmimetrové hody. Velmi dobrý výkon podal brankář Ošťádal, který se zapsal do zápisu střelou přes celé hřiště a umístil tak 17 branku.

Dopita,foto:šumpersko.net

Na Martina Vobořila hráli hosté těsnou osobní obranu, a proto se střelecky neprosadil jako obvykle.

Domácí mužstvo mělo v tomto zápase rozhodně na výhru, ale chybami v rozehrávce ve středu hřiště a v útočné polovině tak přišlo k několika zbytečným brankám. I přes tyto nedostatky však mužstvo zaslouží pochvalu za nasazení a velkou bojovnost do posední minuty zápasu.

Fotogalerie ze zápasu ZDE

Sestava a branky: Ošťádal 1, Cimfl, Laštůvka 7, Korec 7, Dopita 4, Vobořil 3, Drechsler 1, Hejný 1, Kučera, Dočkal, Hruda.

V sobotu 11. května se hraje další mistrovský zápas: Napajedla - TJ Šumperk začátek 15.00

Autor: red, Jaroslav Krobot, zdroj foto:sumpersko.net