HÁZENÁ: Velká Bystřice vs Šumperk 23:27

03. dubna 2017 - 10:04

Muži druhá liga SM

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Šumperský celek odcestoval v neděli 2. dubna k mistrovskému utkání do Velké Bystřice.

Hosté měli být jasným favoritem, ale opak byl pravdou. Šumperk byl oslaben o Michala Kubáčka, zraněného Standu Drechslera, nemoc znemožnila účast i brankáři Kamilu Příhodovi. K utkání přijeli jen s devíti hráči.

Domácí hráči udržovali velmi vyrovnanou hru a tak poločas skončil nerozhodně 12:12. Velká Bystřice začala od první minuty osobní obranu na nejlepšího střelce šumperského dužstva Davida Petrtýla. Ten se však dokázal prosadit zásluhou tvůrce hry Tomáše Laštůvky jedenácti brankami.

Další výraznou oporou Šumperku byl Zbyňa Ošťádal, který podal ve druhém poločase výborný výkon a o výsledku bylo rozhodnuto.

SK Velká Bystřice :B: - TJ Šumperk   23:27   /12:12/

Sestava, branky: Ošťádal, Petrtýl 11, Hejný 5, Laštůvka 4, Šmíd 4, Korec 2, Hromek 1, Bartl, Sedlák

Nejbližší utkání: Neděle 9. dubna v 10.30 hodin - TJ Šumperk vs Tatran Litovel B – SH Gymnázia Šumperk

Autor: red., J. Krobot