HC Benátky nad Jizerou vs Salith Šumperk 5 : 1

14. listopadu 2012 - 22:10

V Benátkách se Drakům nedařilo

Salith Šumperk - logo

Šumperským hokejistům se nepodařilo získat ve středu 14. listopadu zápis do tabulky. V Benátkách nad Jizerou sehráli vyrovnanou první třetinu.  Ve druhé třetině padly hned tři branky v oslabeních. Dvě na straně domácího mužstva a za Draky se pak prosadil Aleš Staněk. Bohužel to však byla jediná branka ze strany Draků. Podrobnosti:Třetiny: 0:0, 3:1, 2:0.

Branky a nahrávky: 23. Maďar (Král), 28. Skořepa, 37. Skořepa, 45. Liška (Vařecha, Jech), 47. Kopic (Jaroměřský, Maďar) - 31. Staněk. Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 6:4. Bez využití. V oslabení: 2:1. Diváci: 252. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.

Benátky n.J.:Vošvrda - Moravec, Kolmann, Jánošík, Jaroměřský, Ulrych, Vitásek, Pabiška, Vála - Vlach, Skořepa, Klimt, Chlapík, Plodek, Jonák, Maďar, Král, Kopic, Vařecha, Jech, Liška.

Šumperk:Štůrala (47. Vajner) - Holík, Novotný, Sedlák, Gewiese, Tesařík, Suchý, Pastor, Pour - Haas, Plášek, Staněk - Rufer, Hulva, Vrdlovec - Finsterle, Cink, Červenka - Blinka, Kindl, Skoumal.