Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 09. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané

08.07.2020 - Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané - Všude...

Počasí

09.07.2020 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 13 - obcasny-Déšť

10.07.2020 - Pátek

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

HOKEJ. Ceny vstupného a permanentek

15. června 2020 - 14:07

Zpět na seznam článků

Pro sezónu 2020/2021

HOKEJ. Ceny vstupného a permanentek

ilustrační snímek zdroj foto: Draci Šumperk

Po postupu klubu do Chance ligy nastalo očekávání nového herního systému. Nakonec zvítězila varianta, která nedává jasný počet utkání. Tým Draků tak může doma odehrát 26, ale také 38 utkání v systémech předkol play-off, play-down nebo baráže o udržení. Nakonec jsme přece jen dali vše do kupy a přinášíme vám finální podoby cen pro sezónu 2020/2021.

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Jednorázové vstupenky na přípravná utkání lze zakoupit nejdříve hodinu před začátkem utkání, a to na pokladně č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport). Výše jednorázového  vstupného činí 50 korun. Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu Škoda arény. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Vstupenka platí na utkání označené na vstupence, nelze ji použít pro vstup na jiná utkání.  

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

Jednorázové vstupenky na soutěžní utkání lze zakoupit přímo ve Škoda aréně, nejdříve hodinu před začátkem mistrovského utkání, a to na pokladnách č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport) a pokladně č. 2 (od tribuny fotbalového stadionu). Výjimkou jsou riziková utkání, kde jsou bližší informace o otevření pokladen i dostupnosti vstupenek aktualizovány prostřednictvím oficiálních webových stránek klubu.

Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

Výše jednorázového vstupného: základní část, play-down a baráž 100 korun, předkolo playoff a playoff 150 korun; děti do 130 cm zdarma; ZTP-P zdarma.

PERMANENTNÍ VSTUPENKA

Permanentka platí na domácí přípravná utkání a domácí utkání základní části Chance ligy v sezóně 2020/2021. Jedná se tedy o 26 mistrovských utkání a minimálně 4 přípravné zápasy. Ceny jsou nastaveny následovně:

1800 korun od 7. července do 31. července

(zvýhodněný předprodej v prodejně Grafotyp, Polská 79/8; Nákupem této permanentky ve zvýhodněném období získá fanoušek vstup na osm utkání Chance ligy zdarma. K tomu má nárok navštívit zdarma přípravná utkání v ceně dalších minimálně 200 korun, včetně zápasu s extraligovým týmem HC Vítkovice Ridera.)

2100 korun od 1. srpna do 12.  září

opět v předprodeji na shodném místě a na pokladnách Škoda arény během přípravných utkání. Nákupem této permanentky získá fanoušek vstup na pět utkání Chance ligy zdarma a k tomu má nárok navštívit zdarma zbývající přípravná utkání klubu.

2100 korun od 14. září - od prvního mistrovského utkání půjde permanentní vstupenky zakoupit pouze na pokladnách Škoda arény během utkání Chance ligy. Vstupenky na jednotlivá utkání lze nadále zakoupit v předprodeji v prodejně Grafotyp.

V případě neodehrání plného počtu utkání z důvodů vyšší moci, či nařízení vlády resp. hokejového svazu, se finanční částka nevrací. Při koupi permanentky či vstupenky v předprodeji toto kupující bere na vědomí. V případě účasti klubu v nadstavbových částech sezóny se budeme snažit nabídnout fanouškům další zvýhodněné balíčky vstupenek na tato utkání.

V případě návštěvnického limitu osob ve Škoda aréně, budou na utkání vpuštěni nejdříve členové fanklubu DraFans, následně držitelé permanentek, „VIPek“ a potom ostatní, a to do vyčerpání kapacity povolené kvóty návštěvníků.

Zakoupením vstupenky dává divák souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku či permanentku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Permanentní vstupenky lze zakoupit na pokladně zimního stadionu během domácích přípravných a mistrovských zápasů.

V souvislosti s předpokládaným výrazným nárůstem návštěvníků hokeje žádáme veřejnost, aby chodila na hokej s patřičným předstihem a tím nepřišla o část zápasu, popř. o úvodní ceremoniál.

Klub upozorňuje všechny návštěvníky, že ve Škoda aréně byl vybudován kamerový systém se záznamem, který nepřetržitě monitoruje všechny prostory uvnitř a tím lze zpětně dohledat všechna jednání v rozporu s návštěvním řádem.

Autor: red., redakce Draci Šumperk

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: Draci Šumperk

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.