Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

Draci po nájezdech vezou dva body

HOKEJ:HC Most vs Salith Šumperk  2:3

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

V neděli 28. prosince pokračovala první hokejová liga 39. kolem. Sobotní zápolení o body v Kadani Drakům nevyšlo, tak šumperský celek s odhodláním zvítězit o den později, zamířil do Mostu.

Po první třetině odcházeli do kabiny s úsměvem na rtech Draci. Karel Plášek totiž zužitkoval přesilovku a poslal Šumperk do vedení. Navzdory mosteckému srovnání ve druhé třetině se hosté dostali zpátky na odskok jedné branky. Zařídil ji Patrik Moskal, za stavu 1:2 z pohledu domácích začínala třetí třetina. Salith vedení stačil hlídat až do poslední minuty, jenže během té Most vyrovnal.

Samostatné nájezdy rozhodnul za Šumperk Daniel Vrdlovec, který dostál pověsti nájezdového specialisty a zařídil dva body navíc pro Šumperk. Salith zároveň přerušil nelíbivou sérii venkovních proher.

Podrobnosti:Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0 - 0:0.

Branky a nahrávky: 23. Bojer (Alinč, Kousalík), 60. Petruška (Smolka, Slavíček) – 11. Plášek (Moskal, M. Haas), 30. Moskal (Brunec, Holík), rozh. náj. Vrdlovec. Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 308. Střely na branku: 45:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Most: Horák – Grin, Kousalík, Kasal, Charousek, Hora, Havelka, Procházka, Kříž – Bojer, Alinč, Slavíček – Tauš, Smolka, Havlíček – Nedrda, Přeučil, Petruška – Mical, Válek, Čmolík

Šumperk: Koutský – Holík, Novotný, Sedlák, Bail, Drtil, Gewiese, Starý – Haas M., Plášek, Vrdlovec – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Haas R., Velecký – Vachutka, Rimmel, Popelka

Autor: red.,h.s.

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv