25.04.2024 - Dietos vs Golems - Pozvánka na zápas

HOKEJ:HC Stadion Litoměřice vs Salith Šumperk 3:4

02. října 2013 - 23:26

Draci berou z Litoměřic dva body, rozhodli v nájezdech

Draci posílení o Lukáše Kucseru a Petra Koloucha, se vydali o body střetnout na led Stadionu Litoměřice,ve středu 2. října, do haly pátého celku tabulky.

Přestože hned v úvodu si obě strany barikády tvořily šance v brankovišti soupeře, první třetina změnu skóre nepřinesla. Byli to ve druhé periodě domácí svěřenci s kalichem ve znaku, kdo zvedal ruce poprvé nad hlavu, když Adam Chlapík prostřelil Štůralu. Jenže už v 34. minutě odpověděl srovnáním na 1:1 šumperský Aleš Staněk. Bylo ještě o dva góly víc, v čase 37:43 poslal Salith do vedení Lukáš Kucsera, několik okamžiků na to ovšem dotáhl domácí Čermák.

Rychlou sprchu spustil Šumperanům na začátku části třetí Hrbas, ten poslal Stadion do vedení na 3:2. Šumperk se nevzdal, byl to znovu Kucsera, kdo srovnal skóre. Za stavu 3:3 končila třetí třetina. Prodloužení se konalo bez branky a tak rozhodly nájezdy. V nich slavil po trefě Hulvy Salith.

Podrobnosti:Třetiny: 0:0, 2:2, 1:1 - 0:0.

Branky a nahrávky: 27. Chlapík (Hašek, Novák), 40. Čermák (Jánský, Chabada), 42. Hrbas (Čermák, Chabada) – 34. Staněk (Sedlák, Žálčík), 38. Kucsera (Hulva), 47. Kucsera (Haas, Plášek), rozh. náj. Hulva . Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý . Vyloučení: 4:5 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 3:4 .

Litoměřice:Novotný – Hrbas, Krstev, Šulc, Husák, Žovinec, Smetana, Skřivánek – Jánský, Chabada, Čermák – Chlapík, Hašek, Novák – Procházka, Švagrovský, Rubeš – Dasutins, Brzobohatý, Škop – Merta

Šumperk:Štůrala – Holík, Sedlák, Tesařík, Novotný, Starý, Gewiese, Pastor – Haas, Plášek, Hulva – Brunec, Půhoný, Červenka – Staněk, Moskal, Žálčík – Langr, Kucsera, Kolouc

Autor: red.,hokejsumperk