fitnesskotelna
šumpersko PF
fitnesskotelna
Sobota 07. prosince 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Starosta a první místostarostka navštívili šumperský hokejový klub

06.12.2019 - Starosta a první místostarostka navštívili šumperský...

Počasí

07.12.2019 - Sobota

Teplota: 1 / -2 - Sníh

08.12.2019 - Neděle

Teplota: 5 / 2 - obcasny-Déšť

fitnesskotelna

HOKEJ: Informace o vstupném

20. července 2019 - 08:45

Zpět na seznam článků

Ceny vstupného pro nadcházející sezónu

HOKEJ: Informace o vstupném

ilustrační snímek zdroj foto: Draci Šumperk

Je tomu již ve druhé hokejové lize zvykem, že se každým rokem mění systém, počet soupeřů, a tím také zápasů, které týmy odehrají. Letos během základní části Draci odehrají celkem dvacet utkání na domácím ledě. Další tři mohou přidat v předkole playoff, kterému se ovšem chtějí vyhnout. Šest domácích zápasů je potom maximální porce v samotném playoff, které se hraje na tři vítězná utkání. Úplné maximum potom znamenají další dva domácí zápasy ve skupině o postup do Chance ligy. Teoretickým maximem je tak jednatřicet domácích zápasů, které by divák mohl v Šumperku navštívit.

A jako každý rok bylo třeba stanovit výši vstupného:

Přípravná utkání

jednorázové vstupné: 30 korun, jednorázové vstupenky na přípravná utkání lze zakoupit nejdříve hodinu před začátkem utkání, a to na pokladně č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport). Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Vstupenka platí na utkání označené na vstupence, nelze ji použít pro vstup na jiná utkání.

Mistrovská utkání

jednorázové vstupné: základní část 70 korun, předkolo playoff, semifinále playoff 70 korun, finále playoff a skupina o postup 100 korun, děti do 130 cm zdarma, ZTP-P zdarma.  Jednorázové vstupenky na soutěžní utkání lze zakoupit přímo na stadionu, nejdříve hodinu před začátkem mistrovského utkání, a to na pokladnách č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport) a pokladně č. 2 (od tribuny fotbalového stadionu). Výjimkou jsou riziková utkání, kde jsou bližší informace o otevření pokladen i dostupnosti vstupenek aktualizovány prostřednictvím oficiálních webových stránek klubu. Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

Permanentní vstupenka

Permanentní vstupenka na všechna mistrovská utkání klubu: jeden tisíc korun, prodej permanentních vstupenek bude probíhat během přípravných a soutěžních utkání na pokladnách. Celosezónní permanentní vstupenka je platná po celou dobu sezóny, tedy od prvního domácího mistrovského utkání až do posledního, včetně nadstavbových částí, play-off a zápasů o postup do Chance ligy. Zakoupením vstupenky dává divák souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Permanentní vstupenky lze zakoupit na pokladně zimního stadionu během domácích přípravných a mistrovských zápasů.

Autor: red., Tomáš Ostřanský,

Fotogalerie

ilustrační snímek                     zdroj foto: Draci Šumperk

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.