HOKEJ: Salith Šumperk vs AZ Havířov 3:2

28. srpna 2014 - 21:00

Aleš Holík v poslední minutě rozhodl zápas

logo Draků

Ve čtvrtek 28. srpna Draci sehráli na šumperském zimním stadionu přátelský zápas proti Havířovu. Šumperk se do utkání pustil s velkým úsilím a již po čtyřech minutách vedl po brance Žalčíka. Poté se dokázal prosadit Kamil Vávra.

Ve druhé třetině dokázal ovšem soupeř snížit díky Janu Danečkovi. V závěrečné třetině Havířov vyrovnal. Poslední minutu před koncem dokázal Žalčík vybojovat kotouč a poslat pas na Aleše Holíka, který nechytatelnou bombou trefil puk přesně mezi betony Lukáše Danečka. Šumperk porazil AZet 3:2.

Podrobnosti: Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1.

Branky a nahrávky: 6. Žalčík (Beneš, Starý), 13. Vávra (Berger, Novotný), 60. Holík (Žalčík) – 28. Daneček J. (Jakúbek, Daneček L.), 45. Říčka (R. Haas). Rozhodčí: Přikryl – Matěj, Zouhar. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 463. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

Šumperk: Koutský– Sedlák, Gewiese, Drtil, Holík, Slavík, Novotný, Beneš, Starý – Staněk, Vrdlovec, Moskal – M. Haas, Plášek, Vachutka – Vávra, Velecký, Berger – Brunec, Žalčík, Cink – Veselý

Havířov: L. Daneček – Turoň, Bezuška, Krisl, Foltýn, Ostrčil, Bahounek, Repe, Lednďák – Klimša, Pechanec, Sztefek – Jakúbek, Šlahař, Matějek – J. Daneček, R. Haas, Říčka – Tomi, Rimmel, Bednár

Autor: red.,h.s.