Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

HOKEJ: Salith Šumperk vs GKS Tychy 3:0

02. září 2014 - 22:39

Přípravu na sezónu zakončili Draci výhrou

Salith Šumperk - příprava na sezónu 2014/15 foto:sumpersko.net

Poslední možnost k přípravě na ostrou sezónu mají za sebou šumperští hokejisté, kteří v úterý 2. září na domácím ledě otestovali polského soupeře GKS Tychy. V první třetině Draci vyprodukovali jednu branku. Druhá dvacetiminutovka znamenala pro domácí celek navýšení na pohodlný náskok 3:0. Závěrečná třetina byla již bez gólů.

Podrobnosti: Třetiny:1:0, 2:0, 0:0

Branky a nahrávky: 9. Vachutka (Kužílek, Drtil), 21. Moskal (Staněk), 26. Velecký (Slavík, Vrdlovec). Rozhodčí: Přikryl - Markovský, Zouhar. Vyloučení: 5:7. Využití:1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání:3:0

Šumperk: Koutský – Sedlák, Gewiese, Holík, Drtil, Novotný, Slavík, Starý, Beneš – Berger, Moskal, Staněk – Vachutka, Plášek, Kužílek – Vrdlovec, Velecký, Vávra – Brunec, Žálčík, Cink

Tychy: Žígárdy – Sokól, Besch, Ferenc, Mojžíš, Veretennikov, Imrich, Kotlorz – Woznica "C", Galant, Baginski – Rozycki, Kartošikin, Vitek – Guzik, Parzyszek, Majoch – Lopuski, Videlka, Witecki

Radek Kučera, trenér Salith Šumperk: "V první třetině jsme se chvilku rozkoukávali, ale kluci se do zápasu postupně rychlostně dostali. Druhá část byla poměrně klidná, kotouče nám dobře lepily na hokejky a tým strávil dost času s pukem v útočném pásmu. V posledních dvaceti minutách už jsme nedokázali skórovat ani my, ale pozitivem je čisté konto. Soupeř nedostal v závěru skoro žádnou pořádnou příležitost skórovat, navíc chválím brankáře Vladislava Koutského, jenž předvedl velice slušné utkání a vychytal nulu. Musíme se ale vyvarovat chyb, kdy uniknou třeba dva hokejisté protivníka na naši branku, i když dnešní mač byl stále přípravný."

První ligové klání odehraje Salith Šumperk 8. září v Benátkách nad Jizerou.

Autor: red., h.s.