25.04.2024 - Dietos vs Golems - Pozvánka na zápas

HOKEJ: Šumperk vs Most 2 : 4

04. února 2015 - 22:05

Kouč Radek Kučera: „Hodně mě dnešní zbytečná prohra s Mostem mrzí!“

Radek Kučera trenér Salith Šumperk foto: sumpersko.net

Šumperští hokejisté v posledním zápase základní části, který se odehrál, ve středu 4. února na Zimním stadionu v Šumperku, podlehli mosteckému celku.

Salith Šumperk vs HC Most foto:sumpersko.net

Draci sice vedli v 10. minutě po brance Karla Pláška, avšak následně inkasovali dvakrát od mosteckého forvarda Jana Bojera. Před koncem první části dokázal vyrovnat Lukáš Žálčík. Pak už branky stříleli jen hosté. Na začátku druhé třetiny se trefil Slavíček a o pár minut později Písařík.

Draci sice v některých pasážích Most přehrávali, ale výtečný brankář Horák za svá záda gól nepustil. Šumperští hokejisté podlehli Mostu výsledkem 2:4.

Podrobnosti: Třetiny: 2:2, 0:2, 0:0.

Branky a nahrávky: 10. Plášek (Popelka, Vrdlovec), 20. Žálčík (Rimmel, Moskal) – 14. Bojer (Kříž), 17. Bojer (Smolka), 21. Slavíček (Jurčík, Šrámek), 25. Písařík (Černý, Kasal). Rozhodčí: Přikryl – Adamec, Kašík. Vyloučení: 2:3. Bez využití.. Diváci: 420. Střely na branku: 39:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.

Šumperk: Svoboda – Novotný, Bail, Sedlák, Gewiese, Slavík, Drtil, Prokop – Popelka, Plášek, Vrdlovec – Rimmel, Moskal, Žálčík – Vachutka, Berger, Brunec

Most: Horák – Gula, Kousalík, Kříž, Černý, Kasal, Kokeš, Procházka, Baránek – Slavíček, Šrámek, Jurčík – Písařík, Smolka, Bojer – Budínský, Havlíček, Nedrda – Válek, Čmolík, Mical

Radek Kučera, Salith Šumperk: „Dnes dostali na soupisce příležitost ti hráči, kteří se dohry během sezóny tolik nedostávali, měli ukázat, jak se bojuje. Jenže ten výkon byl takový, jaký byl a o to víc mě vše mrzí. Přesně v takových zápasech lze poznat charaktery jednotlivých hráčů. Zase jsme si dávali kotouče do prázdné branky, než abychom zavčas zakončovali. Někteří hráči bohužel nebyli schopní zahrát tak dobře ve chvíli, když dostali prostor na ledě. Dost možná právě z těchto momentů můžeme vyvodit i nějaké věci pro další sezónu, co se mužstva týče. Hodně mě dnešní zbytečná prohra s Mostem mrzí, soupeř nehrál nějak extra dobře. Pro tuhle sezónu už za nás hrát nebude Aleš Staněk a Vladislav Koutský.“

Václav Baďouček, HC Most: „Pro nás důležité tři body, hlavně v ohledu na soupeře pod námi, a taky vzhledem k přičtení tří bodů Havlíčkovu Brodu za zápas s Kladnem. Bude se nám teď trochu lépe dýchat, ale už první zápas v play-out pro nás může být znovu klíčový. Dnes asi bylo na ledě vidět, že my máme ještě pořád o co hrát, naše nasazení možná bylo o trošku vyšší. Rozhodujícím se stalo, že se nám povedlo odskočit na rozdíl dvou branek.“

Fotoreportáž: Salith Šumperk vs HC Most

Autor: red.,h.s., foto: sumpersko.net

Radek  Kučera trenér Salith Šumperk     foto: sumpersko.net