HOKEJ: Šumperk vs Ústí nad Labem 2:3

25. září 2015 - 06:04

Draci Slovan nezdolali

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Netradičně ve čtvrtek 24. září se postavili hokejisté Šumperka dalšímu vyzyvateli druhé nejvyšší soutěže. Soupeř z Ústí nad Labem sehraje na Moravě dva zápasy ve dvou dnech, a tak se s Draky utkal v dohrávce kola.

Lépe začali hosté, po úvodní dvacetiminutovce Slovan vedl poměrem 2:0 a Šumperk odcházel do kabiny s nepořízenou. Úvod druhé třetiny Kučerově Partě vyšel. Postupně se trefili Jan Milafait a Daniel Vrdlovec. Jejich zásluhou tak Salith dorovnal skóre a vše měla rozhodnout až závěrečná část. Dlouho nerozhodnutý zápas strhli na svou stranu hráči Ústí nad Labem v posledních minutách třetí periody. Jiří Rys zasunul kotouč za Šindeláře, Šumperk nestačil srovnat ani při hře bez brankáře. Slovan poprvé v sezóně vyhrál venku, Draci naopak nadále čekají na první domácí úspěch.

Podrobnosti:Třetiny: 0:2, 2:0, 0:1.

Branky a nahrávky: 24. Milfait (Vrdlovec), 27. Vrdlovec (Fořt) – 6. Kloz (Brož, Roubík), 17. Tůma (Roubík), 54. Rys (Melka). Rozhodčí: Fiala – Rožánek, Konvička. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. Diváci: 708. Střely na branku: 29:35. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Šumperk: Šindelář – Sedlák, Bažant, Zdráhal, Roupec, Látal, Gewiese, Petira – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Kňazev, Půhoný – Haas, Plášek, Šimun – Brunec, Voženílek, Hroch

Ústí n.L.: Soukup – Smetana, Brož, Vágner, Macek, Bernad, Kurka, Hes, Pohl – Kloz, Roubík, Tůma – Kubica, Melka, Rys – Křivohlávek, Kuchler, Gengel – Navarra, Kopta, Novák