Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných organizacích

15.04.2024 - Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných...

Počasí

15.04.2024 - Pondělí

Teplota: 15 / 11 - obcasny-Déšť

16.04.2024 - Úterý

Teplota: 12 / 7 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

HOKEJ: Trenérská dvojice Sedlák - Ficher pokračuje!

13. března 2024 - 19:05

Zpět na seznam článků

Šumperku se upsala na dva roky

HOKEJ: Trenérská dvojice Sedlák - Ficher pokračuje!

Trenérská dvojice Sedlák - Ficher pokračuje! zdroj foto: DŠ

Sotva Drakům sezóna skončila, vedení už začíná spřádat plány na následující ročník třetí nejvyšší hokejové soutěže. Prioritou samozřejmě zůstává obsazení trenérské lavice, bez které není tvorba budoucího kádru možná. A my už nyní můžeme s jistotou a radostí prozradit, že na pozici hlavního trenéra šumperského A-týmu zůstává Tomáš Sedlák, jemuž bude i nadále asistovat Radek Fischer. Oba pánové se s klubem dohodli na dvouletém kontraktu.

Když Tomáš Sedlák ohlásil po třech letech velkolepý návrat na šumperskou scénu, ani ve snu by ho v tu chvíli nenapadlo, že zažije takovou turbulentní sezónu. Původní myšlenka byla taková, že Tomáš Sedlák bude pravou rukou hlavního trenéra Davida Káni. Jenomže hororový začátek letošního hokejového ročníku vyvedl všechny z omylu. Po tragických výsledcích byl Káňa odvolán a jeho místo dočasně převzal právě Sedlák.

Nicméně jak se později ukázalo, o žádnou dočasnou náhradu se nakonec nejednalo. Klubu se sice podařilo získat na výpomoc trenéra Michala Mikesku, bývalý profesionální hokejista ale po dvouměsíční lhůtě kývl na nabídku prvoligového Přerova. Vedením mužstva tak byl opět pověřen Tomáš Sedlák, tentokrát však na trvalo. Na trenérské lavičce ho následně doplnil bývalý spoluhráč a dlouholetý kustod, Radek Fischer. A to byla trefa do černého. Jednak jsou oba velcí srdcaři a jednak mají, jakožto bývalí profesionálové, spoustu zkušeností na předávání.

Předsezónní cíl sice Draci pod taktovkou nových trenérů nenaplnili, jelikož jim play off jen těsně uniklo, i přesto ale od začátku sezóny odvedli obrovský kus práce. Navíc je také třeba uznat, že jak pro Tomáše Sedláka, tak i pro Radka Fischera tohle byla úplně nová situace, se kterou se museli vypořádat za pochodu.

Vedení šumperského klubu přesto vidí v této trenérské dvojici potenciál, a proto se rozhodlo do ní vložit důvěru i pro následující dvě sezóny.

Autor: red., klub DŠ

Fotogalerie

Trenérská dvojice Sedlák - Ficher pokračuje!  zdroj foto: DŠ

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.