Teplota: 6 / 1 - Zataženo

HOKEJ: Utkání Šumperk vs Vsetín se kvůli mlze nedohrálo

17. září 2016 - 20:14

Náhradní termín bude upřesněn

Utkání Šumperk vs Vsetín se kvůli mlze nedohrálo foto: V. Václavková - Draci Šumperk

Utkání mezi šumperskými Draky a Vsetínem, které zahajovalo v sobotu 17. září novou sezonu, se bohužel nedohrálo.

Draci se dostali ve 4. minutě do vedení, po dorážce navrátilce Michala Vymazala. Nicméně hra byla poté přerušena a utkání ukončeno. Oba celky se pravděpodobně budou muset domluvit na náhradním termínu. Více informací o případném osudu utkání doplníme později.

Draci se dostali ve 4. minutě do vedení, po dorážce navrátilce Michala Vymazala foto: V. Václavková - Draci Šumperk

Draci Šumperk - Valašský Hokejový Klub Vsetín 1:0 ()

Velmi krátkého trvání měla šumperská premiéra v 2. lize. Draci, se Zavadilem v brance, od prvních minut dávali najevo, že nechtějí dopustit podobný výsledek, který se v Šumperku při vzájemném zápase zrodil v přípravě. A byť musel v úvodu první třetiny jít do čtyř, když fauloval Matějka, nakonec sám Šumperk skóroval. To ujel Vachutka, ovšem v brejku byl podražen a zdálo se, že dojde na trestné střílení. Tento vývoj odmítl Michal Vymazal, který z dorážky překonal Šurého. Hned poté šel na trestnou i Ostřanský, ale to bylo vše. Následně rozhodčí po opětovném zahalení ledové plochy mlhou utkání ukončil.

Branky: 4. Vymazal (Vachutla). Rozhodčí: Zbořil - Zedník Bubela. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Oslabení: 1:0. Diváků: 1600.

Šumperk: Zavadil – Drtil, Sedlák, Janota, Navrátil, Řezáč, Ďurkáč, Tomek – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Ostřanský, Pavlovský – Cink, Hroch, Fischer – Langr, Jurík.

Vsetín: Šurý – Mojžíš, Chrapak, Stuchlík, Hryciow, Žák, Kobylík, Bílek – Kucharczyk, Čuřík, Finsterle – Kajaba, Čech, Vávra – Pokorný, Shiafotdinov, Kolařík – Zúbek, Šilhavý, Hořanský – Daněk.

Autor: red., D. Mihailescu, foto: V. Václavková - Draci Šumperk

Utkání Šumperk vs Vsetín se kvůli mlze nedohrálo   foto: V. Václavková - Draci Šumperk