Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

HOKEJ:V sobotu hrají Draci s Horáckou Slávií

02. listopadu 2013 - 08:40

Zpět na seznam článků

Šumperk se může přiblížit středu tabulky

HOKEJ:V sobotu hrají Draci s Horáckou Slávií

logo Draků

V rámci víkendového domácího duelu se tým Radka Kučery, Salith Šumperk, setká s týmem SK Horácká Slávia Třebíč. Další klub z Vysočiny, s nímž Draci změří své síly, zavítá do Šumperku v sobotu 2. listopadu v 17.00 hodin.

Že se stane, aby celek doma pravidelně bodoval, a na hřištích soupeřů se trápil, to není nic neobvyklého, vždyť to trošku v Šumperku bohužel známe. Nicméně Třebíč letos nastoupila opačný trend. Zatímco doma se herně i bodově spíše trápí, z venku vozí vydatné bodové zisky. A tak zatímco v tabulce úspěšnosti na svém ledě jsou slávisté v lize zcela poslední, v úspěšnosti na hřištích soupeřů jim patří druhé místo. Suma sumárum - z venku získali víc než dvakrát tolik bodů, co doma. A to odehráli ještě venku o zápas méně.

Šumperskou tabulku úspěšnosti a bodů si vzali na starost útočník Karel Plášek a obránce Aleš Holík. Oba dva dokázali zlomit svou méně zdařilou koncovku v prvních zápasech sezóny a pomáhají výrazně svému týmu kupředu. Plášek i Holík právě vlastní dvanáct kanadských bodů. Ve formě se stále drží brankář Tomáš Štůrala, který je permanentní jistotou pro své spoluhráče před sebou. Bohužel větší problémy má tým aktuálně se složením obran. Na marodce je totiž Petr Gewiese, do Třebíče kvůli zranění neodjel Ondřej Starý, a zápas pak nedohrál ani Tomáš Sedlák, autor první branky duelu.

Fanoušci přijďte podpořit Draky. Začátek zápasu je v 17.00 hodin.

Autor: red.,J.Svoboda

Fotogalerie

logo Draků

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.