Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 25. července 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Dny lidové architektury

25.07.2024 - Dny lidové architektury - Hanácká obec Cholina oživila...

Počasí

25.07.2024 - Čtvrtek

Teplota: 23 / 14 - PoloJasno

26.07.2024 - Pátek

Teplota: 25 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

HOKEJ: Začátek nové sezony je dohled

20. července 2015 - 23:41

Zpět na seznam článků

Poslední červencový den nabídne fyzické testy i fotbal v Rapotíně

HOKEJ: Začátek nové sezony je dohled

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Dny do prvního výjezdu na ledovou plochu se kvapně krátí. Všichni chtějí konečně zpátky mezi mantinely. Ale ještě předtím je třeba splnit několik povinností, mezi něž se řadí i každoroční fyzické testy.

Nevyhnou se jim ani Draci, ti se pod taktovkou trenérského týmu poprvé sejdou v pátek 31. července v 10.00 hodin dopoledne, aby na Tyršově stadionu zahájili společné chvíle před ročníkem 2015/2016.

příprava 2014 foto: sumpersko.net

příprava 2014 foto: sumpersko.net

„Kondičními testy ale program zdaleka nekončí, fanoušci si mohou nově utvářený kádr Salith Šumperk prohlédnout tentýž den odpoledne na rapotínském fotbalovém hřišti, kde mužstvo sehraje přátelský zápas s tamním klubem kopané. Začátek je naplánován na 17.00 hodin a zváni jste všichni," s úsměvem dodává Vladimír Velčovský.

TJ Jiskra Rapotín foto: sumpersko.net

Vladimír Velčovský foto: sumpersko.net

Společnou přípravu sice Šumperk ani tentokráte nezvolil, avšak již zanedlouho noví i již dobře známí hráči dorazí do prostor kolem Tyršova zimního stadionu. Na přelomu dvou letních měsíců vypukne jejich společná příprava na sezónu 2015/2016, konkrétně vedení mančaftu a trenéři určili termín 31. července.

Aby mančaft zůstával hned od začátku v tempu, představitelé klubu vyjednali přátelské fotbalové utkání na hřišti nedalekého Rapotína. Ti, co šumperský hokej pravidelně sledují, dobře tuší, v jakém duchu se duel s tamním fotbalovým výběrem ponese.

Vždyť už třeba v roce 2011 modrožlutí navštívili zelený trávník v Hrabišíně. Odpolední kopaná by měla vyústit nejen ve sportovní aktivitu pro mužstvo, ale třeba i ukázat některé nové dračí tváře zvídavým fanouškům. Pochopitelně nebudou chybět ani jedinci, s nimiž jsme se pravidelně na severní Moravě potkávali v minulých ročnících.

Základní informace: Oficiální název: TJ Jiskra Rapotín Rok založení: 1946

Fotbalové klání s výběrem TJ Jiskra Rapotín vypukne v podvečerních 17.00 hodin, přesněji na ulicí Šumperská, kde se tamní hřiště nachází. „Stejně jako samotní aktéři klání věříme, že poslední den v kalendářním měsíci s sebou přinese slunné počasí a spousty pozitivních zážitků. Zváni jste všichni, kdo sympatizujete šumperským Drakům a rádi byste zkrátili čekání na pomalu blížící se sezónu," zve Jaroslav Svoboda, tiskový mluvčí hokejového klubu.

Jaroslav Svoboda foto: archiv sumpersko.net

Program celého dne znáte a Šumpersko.net tradičně z první dne příprav přinese FOTOREPORTÁŽ!

Autor: red., h.s.

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Den s Horskou službou III.

Den s Horskou službou III.

Fotek: 72
Přidáno: 22.07.2024

Den s Horskou službou II.

Den s Horskou službou II.

Fotek: 68
Přidáno: 22.07.2024

Den s Horskou službou I.

Den s Horskou službou I.

Fotek: 91
Přidáno: 22.07.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.