HOKEJ: Žďár nad Sázavou vs Šumperk 2:7
13. prosince 2025 - 21:53
Reportáž ze zápasu

Žďár nad Sázavou vs Šumperk zdroj: FB DŠ
Draci konečně prolomili prokletí Bouchalek a ze Žďáru v sobotu 13. prosince si vezou drtivou výhru 7:2. Základ úspěchu položili už v první třetině, kterou ovládli 3:0. Ve druhé části navýšili svůj náskok na 5:0, pak ale lehce polevili a domácí snížili. Závěrečná třetina už byla opět v režii Šumperka, který poměrem 2:1 dotáhl jasně rozehraný zápas do vítězného konce. Skvělý výkon podal také brankář Martin Vojtek, jenž zneškodnil několik tutových šancí domácích a podržel tým v klíčových momentech.
Branky a nahrávky: 32. Kadleček (Mlynář, Věntus), 45. Moučka (Dušek, Půža) – 12. Skuhrovec (Andrle, Dudycha), 17. Vachutka (T. Handl, Půhoný), 18. Jenčovský (Skuhrovec, T. Pospíšil), 26. Scheuter (Dudycha, Lehečka), 28. Skuhrovec (Jenčovský, T. Pospíšil), 42. Rutar (Půhoný), 48. Vachutka (D. Buršík). Rozhodčí: Jančí – Landsmann, Pluháček. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1. Diváci: 294. Střely na branku: 24:41. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6, 2:6, 2:7.
Řekl po zápasu:
Radek Fischer (Draci Pars Šumperk): „Dnes jsme k soupeři měli velký respekt, protože jsme tu už asi sedm let nevyhráli. Naštěstí se nám povedlo dát v první třetině tři góly, což nám hodně pomohlo. Za stavu 5:0 jsme ale trochu podlehli dojmu, že je hotovo. Přišel herní výpadek a přestali jsme hrát naši hru. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a ve třetí třetině už jsme si zápas pohlídali a měli ho zase ve své režii. Jsme moc rádi za tři body, nyní se už však musíme soustředit na středu, kdy k nám přijede kvalitní Prostějov.”
Autor: red., Vanessa Vařeková - redakce DŠ
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.


Facebook



Komentovat článek můžete na naší Facebookové stránce.




