Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 06. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jak jezdí nejen motorkáři přes Červenohorské sedlo

05.07.2020 - Jak jezdí nejen motorkáři přes Červenohorské sedlo -...

Počasí

06.07.2020 - Pondělí

Teplota: 23 / 16 - Oblačno

07.07.2020 - Úterý

Teplota: 19 / 12 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hasiči Olomouckého kraje, Barcucha a Přecechtěl, přivezli medaile z Německa

10. června 2013 - 22:57

Zpět na seznam článků

Česká výprava opět zářila na ME v disciplínách TFA

Hasiči Olomouckého kraje, Barcucha a Přecechtěl, přivezli medaile z Německa

ME v disciplínách TFA zdroj foto:HZS Ok

Mistrovství Evropy v disciplínách TFA se pravidelně koná již po několikáté v Německu v Mönchengladbachu. O víkendu 7. - 9. června vyjela poprvé jako oficiální česká výprava skupina jedenácti hasičů z různých krajů České republiky. Také Olomoucký kraj měl ve výpravě zastoupení, a to Michala Přecechtěla (kategorie M35) a Jaromíra Barcucha (M60). Michal Přecechtěl soutěžil také jako součást týmu českých hasičů.

"Celkově je nutno vystoupení českých hasičů hodnotit jako další fantastický úspěch v řadě vynikajících mezinárodních výsledků, kolektiv je naprosto kompaktní a je rovněž potřeba zdůraznit, že mnozí odjížděli přímo z nasazení u povodní a opět se všichni vraceli zpět do služby," řekl trenér výpravy Vladimír Vysocký.

ME v disciplínách TFA

Na závěr je vhodné vyzvednout dlouholeté úspěšné působení Jaromíra Barcucha z HZS Olomouckého kraje ve velmi obtížném sportovním odvětví, jakým TFA bezesporu je.

„ V letošním roce Jaromír Barcucha vyhlásil konec reprezentační (nikoliv sportovní) kariéry a ve svých téměř šedesáti letech se nemohl rozloučit důstojněji než zlatem na Mistrovství Evropy, kdy na rozdíl od mnoha mladších zahraničních účastníků celou soutěž dokončil,“ uvedla tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

ME v disciplínách TFA

Umístění olomouckých hasičů: Michal Přecechtěl - druhé místo ve své kategorii, Jaromír Barcuch - první místo ve své kategorii.Družstva - první místo ve složení (Novák, Mikulecký, Mikulecký, Přecechtěl).

Reprezentaci hasičů v disciplínách TFA čeká ještě dvoudenní soutěž TFA v polské Toruni na konci června 2013. Bude to vůbec poprvé, co Češi pojedou na tento vysoce ceněný prestižní závod s početnou mezinárodní účastí.

ME v disciplínách TFA

Autor: red.,V.Hacsiková, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

ME v disciplínách TFA             zdroj foto:HZS Ok

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.