Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 01. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

01.06.2020 - Pondělí

Teplota: 19 / 9 - SkoroJasno

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 18 / 8 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hasiči během včerejška zasahovali u pěti dopravních nehod

13. listopadu 2013 - 11:26

Zpět na seznam článků

Střet se zvěří i možné oslnění sluncem byly důvody kolizí

Hasiči během včerejška zasahovali u pěti dopravních nehod

DN Budětsko zdroj foto:HZS Ok

V průběhu úterý 12. listopadu zasahovali profesionální hasiči z Olomouckého kraje u pěti dopravních nehod, při kterých byly zraněny tři osoby. 

Při jedné z nehod, která se stala krátce po čtrnácté hodině nedaleko obce Náměšť na Hané, osobní vozidlo srazilo divokou zvěř. „Hasiči po příjezdu zjistili, že při nehodě se nikdo nezranil, divoké prase od nehody uteklo, ale hasiči ho našli asi dvacet metrů od místa srážky.Kontaktováni byli proto zástupci mysliveckého sdružení, kterým byl divočák předán,“uvedla tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Při další nehodě, která byla oznámena na tísňovou linku HZS Olomouckého kraje krátce po patnácté hodině, vyprošťovali hasiči zraněného řidiče a spolujezdce z vozidla. Nehoda se stala v obci Budětsko. „Při nehodě osobní vozidlo škoda Felicia narazilo do stromu a uvnitř zůstal zaklíněn řidič a spolujezdec. Hasiči je oba vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a předali do péče zdravotnické záchranné službě, která je oba převezla na ošetření do nemocnice,“ informovala o nehodě na Prostějovsku tisková mluvčí.

DN Budětsko

Z dosavadního šetření policie vyplývá, že dvaašedesátiletého řidiče vozidla Škoda Felicia, který jel od Budětska, na rovném úseku zřejmě oslnilo slunce, následkem čehož pravděpodobně nezvládl řízení. „S vozidlem sjel mimo silnici vpravo, kde narazil do stromu. Při nehodě došlo ke středně těžkému zranění řidiče a k těžkému zranění jeho šestaosmdesátiletého spolujezdce, který seděl na předním sedadle vedle řidiče. Doba léčení u obou zraněných přesáhne šest týdnů. Alkohol u řidiče vyloučila dechovou zkouška,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Irena Urbánková. Škoda na vozidle byla vyčíslena na deset tisíc korun.

DN Budětsko

Přesné příčiny nehody policisté zjišťují a nehodu nadále šetří.

Autor: red.,V.Hacsiková, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

DN Budětsko      zdroj foto:HZS Ok

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.