Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 03. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Oslava růží v olomouckém Rozáriu

03.07.2020 - Oslava růží v olomouckém Rozáriu - Vyznání růžím...

Počasí

03.07.2020 - Pátek

Teplota: 22 / 16 - obcasny-Déšť

04.07.2020 - Sobota

Teplota: 24 / 11 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hasiči města Mohelnice zpacifikovali zloděje

12. července 2019 - 13:23

Zpět na seznam článků

AKTUALIZOVÁNO. Prokázali velkou odvahu

Hasiči města Mohelnice zpacifikovali zloděje

Hasiči města Mohelnice zpacifikovali zloděje zdroj foto:mum

V brzkých ranních hodinách v pátek 12. července se mohelnickým hasičům podařilo dopadnout zloděje, který se vloupal do jejich zbrojnice a pokusil se odcizit osobní vozidlo. „Hasiči ho poté předali přivolané hlídce Policie ČR," sdělila mluvčí radnice Martina Nenkovská.

Pachatel poškodil kromě plotu a vozidla i výjezdovou bránu, když za účelem vniknutí do areálu přeštípal kabely ovládání.

Hasiči města Mohelnice zpacifikovali zloděje zdroj foto:mum

Co by mohl takový člověk způsobit, kdyby se mu s odcizeným vozidlem podařilo ujet, raději nedomýšlejme. „Našim hasičům, chceme za jejich odvahu a rychlou reakci při chránění majetku města Mohelnice moc poděkovat. Tato událost ukázala, že jsou to muži na svém místě a patří jim náš dík,“ uvedl starosta města Mohelnice Pavel Kuba.

AKTUALIZOVÁNO PČR: Po čtvrté hodině ranní byli přivoláni policisté k případu, kdy se jednatřicetiletý muž pokusil odcizit osobní vozidlo. Překonal oplocení areálu v Mohelnici. „Zde vnikl do osobního vozidla Opel Vectra. Na to nemusel vynaložit ani moc úsilí, protože vozidlo bylo odemčeno a klíčky byly ve spínací skříňce,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Tereza Neubauerová.

Muž vůz nastartoval a chtěl s ním opustit areál. „Protože se mu to však přes hlavní bránu nepodařilo, chtěl s vozem projet oplocením. Ani tak nebyl úspěšný. Na místě ho zadrželi místní dobrovolní hasiči a předali ho policistům,“ informovala policejní mluvčí. Na vozidle a oplocení způsobil škodu ve výši šedesáti tisíc korun. „Nyní je muž důvodně podezřelý ze spáchání přečinu neoprávněného užívání cizí věci,“ upřesnila Tereza Neubauerová. 

Autor: red., Martina Nenkovská, zdroj foto: mum, pis

Fotogalerie

Hasiči města Mohelnice zpacifikovali zloděje   zdroj foto:mum

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.