25.04.2024 - Dietos vs Golems - Pozvánka na zápas

Házená muži - 2. liga

22. října 2012 - 23:31

Výrazné vítězství Šumperka

ilustrační snímek foto:sumpersko.net

Další kolo II.ligy házené mužů bylo odehráno na horké půdě Cement Hranice "B".Vedoucí tým tabulky se netajil získat skalp zkušeného družstva ze Šumperka. Naši hráči však nedali domácím žádnou šanci a již v  páté minutě utkání vedli 3:0. Domácí však snížili na 4:3 a to byl poslední těsný výsledek utkání.

Výborná obrana vedená Petrem Dopitou, přesná střelba našich spojek a dobrý výkon brankáře Ošťádala, to vše podtrhlo vedení po I.poločase 11:16.

Ve druhém poloča se obraz hry nezměnil, naši hráči navyšovali vedení až na rozdíl 10 branek. Šanci dostali všichni hráči z lavičky a vývoj hry se nezměnil. Po konečném hvizdu rozhodčích byl rozdíl 11 branek.

Cement Hranice "B" - TJ Šumperk 23:34 /11:16/

Sestava a branky TJ: Ošťádal, Cimfl, Laštůvka 9, Vobořil 7, Korec 5, Dopita 4, Marek 3, Hejný 3, Burýšek 1, Drechsler 1, Hruda 1, Petrtýl, Kučera.

Další utkání 2.ligy na které zveme všechny příznivce, fanoušky házené, sponzory stávající i budoucí bude odehráno: neděle 28. října v 10.30 hodin TJ Šumperk - DTJ Polanka v hale Gymnázia Šumperk.

Po utkáni mužů bude odehráno mistrovské utkání starších žáků TJ Šumperk-Házená Uničov ve 12.15 hod.

Autor: red.,J.Krobot

ilustrační snímek           foto:sumpersko.net