Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 22. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře

22.07.2019 - VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře -...

Počasí

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Zataženo

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 28 / 18 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Herečka Vilma Cibulková, zpěvák Dalibor Janda a další známí umělci se na podzim představí v Šumperku

14. srpna 2018 - 08:23

Zpět na seznam článků

Kulturní podzim bude nabitý

Herečka Vilma Cibulková, zpěvák Dalibor Janda a další známí umělci se na podzim představí v Šumperku

Magická hodina zdroj DK

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků v historii české popmusic Dalibor Janda oslaví v tomto roce svoje 65. narozeniny velkým celoročním turné slavnostních koncertů v Čechách i na Slovensku, nazvaných jednoduše Dalibor Janda „65“ Říká si Hurikán. Během vystoupení jej vždy doprovodí jeho excelentní kapela Prototyp, která slaví již svoje pětatřicáté  narozeniny po boku Dalibora. Exkluzivním hostem je Jiřina Anna Jandová a další hosté budou jako překvapení.

Známé skladby jako Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Padá hvězda, Žít jako kaskadér, Vchází bez vyzvání, Oheň, voda, vítr, a další budou zpívat stovky fanoušků všech věkových kategorií a opět se ukáže, že melodické písničky, které prověřil čas, nestárnou.

Tento megakoncert se u nás uskuteční ve středu 19. září.

Dalibor Janda - pozvánka zdroj DK

Na úterý 25. září si Dům kultury Šumperk pro milovníky divadla přichystal skutečnou kulturní událost. Můžete se totiž těšit na manželskou komedii Magická Hodina v čele s charismatickou herečkou Vilmou Cibulkovou, která se i navíc sama ujala režie tohoto představení.V dalších rolích se objeví Stanislav Lehký a Rostislav Trtík.

Nově nastudovaná divadelní hra rakouského spisovatele a novináře Daniela Glattauera pojednává o vztazích mezi mužem a ženou, které mohou být nevyzpytatelné. Často připomínají jízdu na horské dráze a jindy zase bývají až pohádkově kouzelné. Autor ukazuje v této jízlivé komedii manželský pár, jenž má lepší časy za sebou - všední dny, děti a starosti je navzájem odcizily.

Magická hodina zdroj DK

Smyčcový Yolo kvartet představí v premiéře během jedinečného koncertu známé skladby legendární skupiny The Beatles v aranžích, jak je neznáte. Na výjimečný kulturní zážitek se můžete těšit ve středu 10. října v Domě kultury Šumperk.

Legendární kapela s legendárními hity, které znají nazpaměť děti i jejich prarodiče. Přesně tak by se dalo charakterizovat Turbo. Nelze však v žádném případě mluvit o nějakém sentimentu, členové této kapely to na pódiu dokáží stále pořádně rozbalit. Přijďte se o tom přesvědčit v pátek 26. října do místního domu kultury a užijte si dvouhodinové energické vystoupení, během kterého zazní všechny zásadní hity, jako jsou Hráč, Chtěl jsem mít nebo Láska z pasáží.

Turbo zdroj foto: DK

Od 20. srpna bude provoz pokladny opět tradičně od pondělí do pátku od čtrnácti do osmnácti hodin.

Vstupenky můžete i nadále rezervovat na stránkách Domu kultury Šumperk.

Autor: red., M. Horáková - DK, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Magická hodina                 zdroj DK

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.