Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 03. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pátrání po utonulém vodákovi na Šumpersku

03.07.2020 - Pátrání po utonulém vodákovi na Šumpersku - Stále...

Počasí

03.07.2020 - Pátek

Teplota: 22 / 16 - obcasny-Déšť

04.07.2020 - Sobota

Teplota: 24 / 11 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hoes golf Šumperk podpořil šumperskou Pomněnku

30. října 2019 - 19:30

Zpět na seznam článků

Charitativní turnaj již po třetí pomáhal potřebným

Hoes golf Šumperk podpořil šumperskou Pomněnku

Olomouc - turnaj 2019 foto: Z. Wágner

Hoes golf Šumperk, který byl založen v roce 2016, tvoří obyvatele ze Šumperska a okolí, kteří mají jedno společné. Milují golfový sport, sport, který lidem umožňuje sportovat a hýbat se na čerstvém vzduchu v krásném přírodním prostředí, aktivně trávit čas se svými blízkými, kamarády, a to naprosto bez rozdílu věku.

Táta si může se synem zahrát třeba o tatranku, kamarádi o pivko, jen tak pro radost, pro prestiž anebo se prostě všichni sejdou a jdou hrát, aby pomohli dobré věci. „Letos jsme tak opět navázali na povedené dva ročníky našeho charitativního turnaje. A protože v okrese Šumperk nemáme ani jediné golfové hřiště, realizovali jsme akci v Olomouci,“ uvedl jeden z aktivních členů klubu, Zdenek Vágner.

Turnaj se konal 11. září. „Výtěžek, který přesáhl částku 78 tisíc korun, jsme věnovali Základní a Střední škole Pomněnka Šumperk, která se stará o hendikepované děti v Centru sociálních služeb Pomněnka. Za tři roky náš golfový klub takto přispěl potřebným částkou přesahující 224 tisíc korun," upřesnil Vágner.

Podle statistiky České unie sportu patří golf podle velikosti a členské základny do první desítky nejpopulárnějších sportů u nás.

Autor: red., Z. Wágner

Fotogalerie

Olomouc - turnaj 2019            foto: Z. Wágner

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.