Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 18. září 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Losiny budou v posledním zářijovém víkendu opět čokoládové

18.09.2021 - Losiny budou v posledním zářijovém víkendu opět...

Počasí

18.09.2021 - Sobota

Teplota: 16 / 11 - obcasny-Déšť

19.09.2021 - Neděle

Teplota: 15 / 7 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hokejová show Radka Kučery přenese Šumperk zpět do roku 1998

10. prosince 2018 - 09:44

Zpět na seznam článků

Exhibiční utkání legend

Hokejová show Radka Kučery přenese Šumperk zpět do roku 1998

Radek Kučera foto: archiv šumperko.net

Užít si konec roku trochu jinak napadlo bývalého trenéra šumperských hokejistů, Radka Kučeru, který ve spolupráci s HK MD Šumperk připravil mimořádnou a divácky atraktivní akci.

V pátek 28. prosince od půl šesté odpoledne začíná exhibiční utkání, kde na jedné se straně postaví hráči, kteří před dvaceti lety vybojovali historický postup do I. ligy a na straně druhé hráči, kteří zanechali při hokejovém působení v Šumperku nesmazatelnou stopu. „Myšlenkou exhibičního utkání jsem se zabýval zhruba rok. Jde o ojedinělou událost, kdy se na jednom místě sejde parta skvělých kluků. Říkal jsem si, že by bylo super se zase vidět a zavzpomínat. Když jsem jim volal, viděli to úplně stejně a okamžitě potvrdili účast,“ s úsměvem přiblížil Radek Kučera.

pozvánka na exhibiční utkání zdroj: R.K.

Soupiska hráčů, kteří vybojovali postup: Jaroslav Miklenda, Marek Mastič, Radek Kučera, Martin Jenáček, Pavel Kormunda, Pavel Zdráhal, Milan Ministr, Jakub Šesták, Dušan Bařica, Petr Boháč, Michal Budina, Petr Šakarov, Jiří Vodák, Miroslav Cáb, Marek Lorenc, Zdeněk Zabloudil, Karel Ubry, Karel Tureček, Jindřich Setíkovský, Petr Rutar, Jiří Frýbort, Pavel Peksa.

Soupiska hráčů, kteří jsou pro Šumperk nezapomenutelní: Petr Betinec, Pavel Kněžický, Aleš Pazdera, Oldřich Kališ, Aleš Holík, Martin Novotný, Petr Havlíček, Jiří Guttler, Tomáš Brunec, Pavel Kopa, Petr Giesl, Marek Mach, Jakub Hulva, Adam Červenka, Karel Plášek, Radim Antonovič, Roman Meluzín, Svatopluk Číhal, Ivan Alka, Jaroslav Hradil, Rudolf Haluza.

Radek Kučera prozradil, že přípravou se zabývá od září. „Úkoly jsou rozděleny, tak snad vše klapne. Naším přáním je, aby byla v hale atmosféra jako před dvaceti lety. Chystáme stejné písničky, nabízíme pivo za stejnou cenu, jako si diváci pamatuji z té doby (10 korun – pozn. redakce). Budeme pouštět historická hokejová videa. Rádi bychom, aby se lidé bavili a s námi zavzpomínali. Po zápase budou mít fanoušci možnost se se svými idoly vyfotit.“

Vstupné je dobrovolné. „Jde především o to, abychom si tuto akci užili a zavzpomínali. Zkusíme naplnit zimní stadion jako před dvaceti lety,“ oslovuje všechny příznivce ledního hokeje Radek Kučera.

HC Papíroví draci působili v Šumperku v sezónách 1996/97 - 1998/99, s postupem do I. ligy se název klubu změnil. 

HC Papíroví draci působili v Šumperku foto: archiv R. Kučera

Autor: red., S. Adoltová, R. Kučera - zdroj foto: archiv R. Kučera

Fotogalerie

Radek Kučera                foto: archiv šumperko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Fotek: 54
Přidáno: 14.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Fotek: 45
Přidáno: 14.09.2021

ŠumpeRun 2021 III

ŠumpeRun 2021 III

Fotek: 77
Přidáno: 12.09.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.