Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 19. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

V Rejcharticích se opět staví andělská letka

19.07.2019 - V Rejcharticích se opět staví andělská letka -...

Počasí

19.07.2019 - Pátek

Teplota: 26 / 14 - Zataženo

20.07.2019 - Sobota

Teplota: 30 / 15 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hořela unimobuňka ve dvoře pekárny

01. června 2013 - 15:54

Zpět na seznam článků

Noční požár v Libině

Hořela unimobuňka ve dvoře pekárny

Noční požár v Libině zdroj foto:HZS Ok

Čtyři jednotky z řad profesionálních i dobrovolných hasičů se v brzkých ranních hodinách prvního červnového dne podílely na likvidaci požáru ve dvoře pekárny v obci Libina na Šumperku. Jen několik minut po třetí hodině ranní přijala linka tísňové pomoci prvotní hlášení o viditelných plamenech z budovy naproti obecnímu úřadu. 

V místě došlo k rozhoření tří plastových kontejnerů na papír, plameny poté zasáhly i unimobuňku, přístavbu k pekárně, využívanou k uskladnění a částečně i pro administrativu. „Postupně došlo k poškození vybavení a výpočetní techniky. Hasičům se během několika minut podařilo požár lokalizovat. Naštěstí jejich včasným zásahem nedošlo k rozšíření na celou budovu a proto uchráněné hodnoty lze počítat ve statisících korun,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Zdeněk Hošák.

Libina

Hasiči vyklidili požárem poškozeného vybavení a za asistence Policie ČR provedli zajištění a předání cenností majiteli. „Co je příčinou vzniku požáru je v tuto chvíli předmětem šetření, v úvahu přichází nedbalost či úmysl,“ doplnil tiskový mluvčí HZS Hošák. Výše škody byla předběžně stanovena v částce 160 tisíc korun.

 

Autor: red., Z. Hošák, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

Noční požár v Libině                   zdroj foto:HZS Ok

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.