Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 26. října 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Osmdesátiletému lékaři a nimrodovi zachránili život

26.10.2025 - Osmdesátiletému lékaři a nimrodovi zachránili život -...

Počasí

26.10.2025 - Neděle

Teplota: 10 / 6 - obcasny-Déšť

27.10.2025 - Pondělí

Teplota: 8 / 4 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hořelo na skládce komunálního odpadu v Zábřehu

18. října 2012 - 10:20

Zpět na seznam článků

Tři jednotky hasičů zasahovaly u nočního požáru

Hořelo na skládce komunálního odpadu v Zábřehu

požár na skládce v Zábřehu foto:HZS Ok

Ve čtvrtek 18. října přijalo v 1.13 hodin operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje hlášení o požáru odpadu na skládce v Zábřehu na ulici Leštinská. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zábřehu a dobrovolní hasiči ze Zábřehu a z Lukavic.

požár skládky v Zábřehu

„Po příjezdu hasiči zjistili, že hoří volně ložený komunální odpad na skládce o rozměrech asi pět x deset metrů. Velitel zásahu zajistil nakladač, kterým hasiči rozhrabali hromadu odpadu a důkladně ji prolili vodou. Místo následně předali majiteli,“ uvedla tisková mluvčí Vladimíra Hacsiková. Požár nezpůsobil žádnou škodu.

 

Autor: red.,V. Hacsiková, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

požár na skládce v Zábřehu   foto:HZS Ok

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.