Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 23. září 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tragická nehoda motorkáře na Šumpersku

23.09.2019 - Tragická nehoda motorkáře na Šumpersku - Mezi Loučnou...

Počasí

23.09.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 11 - Zataženo

24.09.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Horská výzva se stane součástí cestovatelského festivalu Obzory

01. října 2015 - 09:54

Zpět na seznam článků

Vyhlášení letošního ročníku seriálu proběhne v Praze

Horská výzva se stane součástí cestovatelského festivalu Obzory

Letos poprvé se vyhlášení celého ročníku seriálu Rock Point – Horská výzva neuskuteční v rámci poslední závodní zastávky.

Pořadatelé totiž připravili slavnostnější ráz celého dekorování. To tak proběhne při cestovatelském festivalu Obzory 2015 ve Filozofické fakultě UK Praha v neděli 8. listopadu. „Dekorovaní si za své výkony zaslouží, aby jejich vyhlášení získalo větší vážnost a prestiž. Neustále pracujeme na zvyšování celkové úrovně seriálu a tohle je další z novinek, kterou jsme letos připravili. Tím, že se vyhlášení uskuteční v Praze, mají to všichni více méně na půli cesty a tentokrát bude přidán i další zážitek v podobě celého festivalu,“ sdělil Pavel Zitta, ředitel seriálu Rock Point – Horská výzva.

ředitel závodu Pavel Zitta foto: Patrik Pátek

Zatímco závěrečná, tzv. šumavská zastávka se uskuteční v Železné Rudě ve druhém říjnovém víkendu (9. a 10. října), slavnostní vyhlášení proběhne přesně o měsíc později v neděli 8. listopadu právě jako součást festivalu cestování a aktivit v přírodě Obzory 2015. Dekorování proběhne v Zimním sále od 14.30 do 16 hodin. „Tím, že vyhlášení připravíme takto samostatně, bude čas připravit výsledky skutečně precizně. Nebude se tak opakovat situace, kdy po závodě nastane nepředvídatelná chybička a díky tomu celkové vyhlášení ztratí svůj půvab a vážnost. Všechny oceněné dvojice a závodníci v celkovém pořadí od nás samozřejmě obdrží pozvání s víkendovou vstupenkou na festival zdarma,“ upozornil Zitta.

RP - Horská výzva foto: P. Pátek

Obzory je jeden z největších festivalů v ČR o cestování a aktivitách v přírodě. Dvoudenní cestovatelská a outdoorové přehlídka se koná na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Patřit jí bude devět sálů, dorazí na tři desítky osobností, připraveno je pětadvacet přednášek, deset filmů a pětadvacet workshopů.

Na své si přijdou aktivní outdooroví sportovci, horolezci, vášniví cestovatelé, ale i pasivní diváci, kteří se jen rádi kochají zážitky jiných. Jde o velkolepou konferenci s výměnou zkušeností a rad specializovaných odborníků. Tentokrát ji zpestří i vyhlášení unikátní seriálu horských běhů a trekingu dvojic Rock Point – Horská výzva 2015.

RP - Horská výzva foto: P. Pátek

Autor: red., P. Pátek

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Medový den 2019

Medový den 2019

Fotek: 44
Přidáno: 22.09.2019

VESELENÍ v Šumperku

VESELENÍ v Šumperku

Fotek: 79
Přidáno: 21.09.2019

Netradiční odpoledne v Muzeu silnic

Netradiční odpoledne v Muzeu silnic

Fotek: 71
Přidáno: 21.09.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.