Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 18. dubna 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Řidič přejel do protisměru mezi Bušínem a Bukovicemi

17.04.2026 - Řidič přejel do protisměru mezi Bušínem a Bukovicemi -...

Počasí

18.04.2026 - Sobota

Teplota: 19 / 4 - SkoroJasno

19.04.2026 - Neděle

Teplota: 14 / 9 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Host rozkopal v Mladoňově dveře hospody

25. února 2015 - 09:52

Zpět na seznam článků

Žízeň vyšla draho

Host rozkopal v Mladoňově dveře hospody

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Velkou žízeň, nebo velkou zlost musel mít devětačtyřicetiletý muž v Mladoňově.

Ve čtvrtek 19. února po dvacáté hodině ho vykázali z místního pohostinství. Host se ale chtěl dostat zpět. Muž dvacetkrát kopl do dveří, až došlo k jejich naprasknutí,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Josef Bednařík.

Nyní je stíhán pro podezření z trestného činu Poškození cizí věci. „Svým jednáním způsobil škodu kolem 15 tisíc korun,“ upřesnil policejní mluvčí.

Autor: red.,pis

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.