Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 21. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 26 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hudební stálice Eva Pilarová zazpívá v Zábřehu

29. května 2018 - 13:44

Zpět na seznam článků

Legenda české pop music

Hudební stálice Eva Pilarová zazpívá v Zábřehu

Eva Pilarová zdroj foto: z.k.

Recitál Evy Pilarové mapující úspěšnou kariéru této legendy české pop music nabídne kulturní dům v neděli 10. června. Bude se jednat o významnou společenskou událost, Pilarová totiž koncertuje už pouze výjimečně.

Zpěvačka obdařená naprosto nezaměnitelným hlasem a někdy označovaná za královnu českého jazzu a swingu studovala operní zpěv a brzy začala nahrávat pro Supraphon i rozhlas. Odskočila si také na divadelní prkna a objevila se i ve filmech Kdyby tisíc klarinetů nebo Zločin v šantánu. Její neuvěřitelný hlas o rozsahů tří oktáv jí přinesl řadu ocenění doma i v zahraničí. Natočila stovky písní, z nichž mnohé se staly evergreeny, a několikrát zvítězila v anketě Zlatý slavík. „Za svoji dlouholetou kariéru zpívala Eva Pilarová s těmi nejlepšími, mezi její pěvecké partnery patřili Waldemar Matuška, Karel Gott nebo Karel Hála. V Zábřehu zazpívá slavné duety s mladičkým talentem Tomášem Ringelem,“ uvedl Zdeněk David z kulturního domu.

Eva Pilarová zdroj foto: z.k.

Na zábřežském koncertu zazní v podání zpěvačky, která působí na hudební scéně již téměř šest desetiletí, hity jako Hello, Dolly, Tam za vodou v rákosí nebo Hrom aby do tebe. Vstupenky v ceně od 260 korun nabízí prodejní místa Zábřežské kulturní.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Eva Pilarová                zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.