Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 28. ledna 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vloni inspektoři zjistili jediný nevyhovující burčák

28.01.2022 - Vloni inspektoři zjistili jediný nevyhovující burčák -...

Počasí

28.01.2022 - Pátek

Teplota: 2 / 0 - prehanky-Sníh

29.01.2022 - Sobota

Teplota: 4 / -1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Hvězdné obsazení nabídne zábřežské Bravo

27. srpna 2015 - 08:50

Zpět na seznam článků

Zahájí Robert Israel, v říjnu přijede Václav Hudeček

Hvězdné obsazení nabídne zábřežské Bravo

Zábřeh - cyklus Bravo zahájí Robert Israel zdroj foto: z.k.

Úvodní koncert nové sezony hudebního cyklu Bravo Zábřeh obstará vystoupení amerického pianisty, varhaníka, dirigenta a skladatele Roberta Israela, který se v neděli 13. září představí v sólovém klavírním recitálu. Israel, jenž je ve světě znám a ceněn především jako autor filmové hudby, vystoupí v kostele sv. Barbory od 16 hodin. Vstupenky na tento koncert v hodnotě 70, resp. 100 korun již nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní.

Žijící světovou hudební legendu, houslového virtuosa Václava Hudečka ve společném koncertu s cembalistou Martinem Hrochem a za doprovodu předního českého orchestru Barocco sempre giovanne uvidí příznivci klasické hudby v kostele sv. Barbory v neděli 18. října. Uskupení Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) je komorní soubor složený ze špičkových profesionálních hudebníků, který je zván na domácí i zahraniční hudební festivaly a jeho koncerty vysílala v přímém přenosu Česká televize, Televize Noe nebo Český rozhlas.

Václav Hudeček zdroj foto: z.k.

Podzimní sezonu Bravo zakončí 29. listopadu koncert violoncellového souboru Solitutticelli cello quartett tvořeného předními hudebníky brněnské filharmonie. „V programu koncertu tohoto unikátního kvarteta zazní nejen skladby J. S. Bacha, G. F. Händela či W. A. Mozarta, ale například i posluchačsky atraktivní ukázky filmové hudby,“ uvedl dramaturg cyklu Bravo Martin Hroch.

Nejen stálým návštěvníkům koncertů Bravo nabízí Zábřežská kulturní abonentky v podobě slevových karet na sezonu 2015/2016. Cena jedné karty zůstává stejná jako v předchozích letech, tedy příznivých 90 korun. Zachována je i možnost zakoupit si zvýhodněnou slevovou kartu pro dvě osoby v hodnotě 140 korun. Koncertů pro letošní sezonu je plánováno devět.

Autor: red., Z. David

Fotogalerie

Zábřeh - cyklus Bravo zahájí Robert Israel    zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Zima v Jeseníkách 2021

Zima v Jeseníkách 2021

Fotek: 18
Přidáno: 19.12.2021

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Fotek: 73
Přidáno: 11.11.2021

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.11.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.