Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 13. června 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední sezonu

12.06.2021 - Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední...

Počasí

13.06.2021 - Neděle

Teplota: 17 / 11 - Oblačno

14.06.2021 - Pondělí

Teplota: 22 / 7 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Informační centrum v Zábřehu získalo sto bodů

10. srpna 2014 - 10:29

Zpět na seznam článků

Inspektoři hodnotili v utajení

Informační centrum v Zábřehu získalo sto bodů

Zábřeh zdroj foto:archiv

Zábřežské turistické informační centrum, získalo sto procentní úspěch v hodnocení kvality poskytovaných služeb. Informovala o tom agentura CzechTourism, která v Zábřehu po dvou letech provedla kontrolu novou metodou Mystery shopping, již uskutečňují „v utajení" profesionálové specializovaní na problematiku cestovního ruchu.

V celkovém hodnocení se promítá řada parametrů, například označení TIC, upravenost exteriéru, vybavení interiéru, první návštěvníkův dojem, výkon pracovníka TIC a celkový subjektivní dojem klienta z návštěvy informačního centra. Infocentrum Zábřeh získalo maximální možné hodnocení, tedy 100 procent bodů, a zařídilo se tak mezi nejlépe hodnocená centra v rámci celé České republiky. „Dosažený výsledek nás samozřejmě velmi těší. Potvrdilo se, že klienti jsou u nás na prvním místě a že se snažíme vytvořit pro ně příjemné prostředí a poskytnout jim maximum informací," uvedla vedoucí TIC Iva Kovářová.

ilustrační snímek zdroj:TIC

Zábřežské infocentrum nabízí od července také řadu novinek. Nově zde zavedli například prodej vstupenek v síti Ticketstream, nabízeny jsou rovněž nové propagační předměty s logem 760 let města Zábřeh (mj. šňůrka na krk, kuličkové pero, tričko nebo trhací blok). Nabídku nedávno doplnilo také DVD s nahrávkou rekonstrukce historických událostí z válečných let, jež se v Zábřehu uskutečnila 21. června, a DVD se záznamem besedy s tvůrci filmu Díra u Hanušovic.

Autor: red.,zk

Fotogalerie

Zábřeh                    zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.