Pátek 20. dubna 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Řidič na Zábřežsku zřejmě přehlédl projíždějící vozidlo

20.04.2018 - Řidič na Zábřežsku zřejmě přehlédl...

Počasí

polojasno

20.04.2018 - Pátek

Teplota: 23 / 11 - PoloJasno

polojasno

21.04.2018 - Sobota

Teplota: 22 / 10 - PoloJasno

Instagram je novinka, kterou začal používat i Zábřeh

12. června 2017 - 22:44

Zpět na seznam článků

Vše se zde točí kolem hezkých fotografií nebo videí.

Instagram je novinka, kterou začal používat i Zábřeh

Město Zábřeh rozšiřuje své portfolio sociálních sítí o další komunikační kanál. Nově má oficiální Instagramový účet s názvem mestozabreh. Účet najdete snadno na stránkách www.instagram.com po zadání mestozabreh do vyhledávače.

V současné době má město kromě webových stránek a Instagramu také aktivní profil na Facebooku. Do konce roku bude mít také svůj vlastní video Youtube kanál. 

Právě Facebook, kam místní talentovaní fotografové vkládají své snímky na profil „Zábřeh ve fotografii“, vedl k myšlence založení profilu i na Intagramu. „Instagram je jedna z nejmladších sociálních sítí, ale především v posledních dvou letech stoupá v počtu uživatelů velmi strmě vzhůru. Je to velmi nenásilná, pohodová a pozitivní síť, která má největší využití na chytrých telefonech. V jeho prostředí se vše točí kolem hezkých fotografií nebo videí. V tomto směru má Zábřeh určitě co nabídnout a právě Instagram může poukázat na krásu a výjimečnost nejen našeho města ale i jeho okolí,“ přiblížil starosta František John.

Velkou předností této sítě je způsob popisu fotografií a videí a jejich následné lehké vyhledání. Specialitou zde jsou tzv. hashtagy, neboli štítky (například #zabreh). Pod jednotlivými hashtagy jsou uspořádány fotky, které takto byly označeny. Instagram města Zábřeh tak nabádá k používání štítků jako například #zabreh #mestozabreh #mujzabreh #zabrehzije a podobně.

Zábřeh na Instagramu zdroj foto: L. Mahdalová

Instagram například oproti Facebooku primárně není určen pro komunikaci mezi lidmi, ale především pro hromadné sdílení zážitků v podobě fotek či videí. Nejvíce se Instagram používá v chytrých telefonech. Aplikaci je možné zdarma stáhnout v obou hlavních platformách, tedy jak pro Android, tak pro iOS.

Autor: red., L. Mahdalová, zdroj foto: L. Mahdalová

Fotogalerie

Další články z rubriky

FOTO: Ceny města Šumperka za rok 2017 byly předány

FOTO: Ceny města Šumperka za rok 2017 byly předány

Slavnostní večer se konal v šumperském divadle

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.