Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Podnapilý cyklista si v Šumperku na pomoc přivolal policejní hlídku

02.06.2020 - Podnapilý cyklista si v Šumperku na pomoc přivolal...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 20 / 9 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Jakub Smolík oslaví šedesátiny také v Zábřehu

06. listopadu 2019 - 18:33

Zpět na seznam článků

Diváci se mohou těšit na Ave Maria

Na speciální narozeninový koncert k životnímu jubileu Jakuba Smolíka se mohou těšit v Zábřehu. „Věčný romantik" sem v pondělí 18. listopadu přiveze nejen největší hity své bohaté kariéry, ale i jako hosta stálici naší populární scény – zpěvačku Ilonu Csákovou.

Smolík se na svém narozeninovém koncertu ohlédne za uplynulými léty a kromě muziky připomene i historky ze svého hudebního života.

Na programu budou největší evergreeny jeho kariéry, kterými oslňuje zejména něžnou část publika. „Koncert nabídne klasické hity tohoto umělce, jako jsou Až se ti jednou bude zdát, Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí či Ave Maria, ale i některé jeho starší písničky, které pravidelný návštěvník jeho vystoupení v posledních letech možná trochu postrádal,“ uvedl produkční Vratislav Jarmar.

Jakub Smolik zdroj foto: z.k.

Ilona Csáková spolu s Jakubem Smolíkem zazpívají duety, diváci se ale dočkají i jejích vlastních písní. „Hudební spojení obou zpěváků bude určitě patřit k originálním zážitkům, které na českých pódiích nevídáme každý den,“ zdůraznil výjimečnost koncertu Jarmar.

Zábřežský koncert startuje v devatenáct hodin, prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí poslední volné vstupenky v ceně už od 390 korun.

Autor: red., z.k., zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.