Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 25. května 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Hejtmanství pomohlo trenérům

25.05.2020 - Hejtmanství pomohlo trenérům - Podpořilo také mladé...

Počasí

25.05.2020 - Pondělí

Teplota: 13 / 8 - Přeháňky-Déšť

26.05.2020 - Úterý

Teplota: 15 / 8 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Jaký byl branný závod školáků v Jeseníku

13. června 2012 - 11:51

Zpět na seznam článků

"Táhneme za jeden provaz"

Jaký byl branný závod školáků v Jeseníku

Celkem 87 závodníků z I. stupně základních škol se sešlo v pátek 8. června v areálu bývalých kasáren v Jeseníku. Přijeli se totiž utkat o první místa v branném závodě „Táhneme za jeden provaz“, který pořádaly složky Integrovaného záchranného systému (Policie ČR, Hasičský záchranný sbor, Zdravotnická záchranná služba, Městská policie Jeseník) společně s IPA Jeseník.

branný závod

"Na okruhu dlouhém cca 2,5 km bylo pro tříčlenná družstva nachystáno šest úkolů jak fyzického, tak vědomostního rázu, se kterými se musely poprat. Nechybělo přelézání lana, postřeh, zdravověda, fyzická zdatnost apod., " popsala závodní disciplíny tisková mluvčí policie Tereza Neubauerová.

branný závod - tiul

Jak v mladší, tak ve starší kategorii nejlepší zdatnost prokázali závodníci ze Základní školy Jeseník – Průchodní – jmenovitě - mladší kategorie (2. – 3. třída) Hana Řehová, Jakub Medek a Tomáš Cundrla a starší kategorie (4. – 5. třída) tři mladé slečny Natálie Poláková, Anna Schreierová a Gabriela Bedečová. Díky městu Jeseník a Sport servisu Tomšů byly pro vítěze nachystány pěkné ceny a pro všechny účastníky i občerstvení, za což patří velký dík.

Branný závod - vítězové

"Všem vítězům gratuluje a ostatním děkujeme za účast. Je přece známo, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a doběhnout do cíle,"doplnila na závěr tisková mluvčí policie Tereza Neubauerová.

 

Autor: red.,T. Neubauerová

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.