Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 23. října 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Žákyně sedmé třídy zachránila život mladšímu kamarádovi

22.10.2021 - Žákyně sedmé třídy zachránila život mladšímu...

Počasí

23.10.2021 - Sobota

Teplota: 9 / 4 - Oblačno

24.10.2021 - Neděle

Teplota: 10 / 0 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Jaromír Nohavica vystoupí v říjnu exkluzivně v Šumperku

29. září 2021 - 22:24

Zpět na seznam článků

Předprodej vstupenek odstartuje pouze v pokladně DK v pátek 1. října.

Po slovenském turné přislíbil Jaromír Nohavica koncerty ve třech moravských městech. Do tohoto trojlístku se probojoval Šumperk.

Ve zdejším domě kultury vystoupí oblíbený písničkář v pondělí 25. října. „Jsme moc rádi, že v bohatém programu si Jaromír Nohavica našel termín i pro Šumperk. Jeho kalendář je plný třičtvrtě roku dopředu, na jaře příštího roku se chystá koncertovat třeba v Londýně nebo v Dublinu, v letošním říjnu patří k těm šťastným místům, kde vystoupí kromě Šumperka, ještě Opava a Prostějov,“ říká jednatelka Domu kultury Šumperk Hana Písková.

Jarek Nohavica zdroj foto:DK

Předprodej vstupenek na koncert Jaromíra Nohavici v Šumperku začne v pátek 1. října ve třináct hodin v pokladně domu kultury, cena vstupenek se pohybuje od 500 do 600 korun a nebudou možné telefonické rezervace ani rezervace přes webové stránky DK.

Jeden člověk si může zakoupit maximálně šest kusů a pořadatelé připomínají, že na koncert nebude umožněn vstup dětem do 15 let. „Pro šumperský koncert má Jaromír Nohavica speciální dramaturgický plán. Fanoušky, kteří u nás byli na jeho koncertě naposledy v roce 2018, mohu ujistit, že si odnesou opět originální zážitek. Na koncertě ho na akordeon a piano doprovází vynikající polský muzikant Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně," dodává produkční Michaela Horáková.

Autor: red., Michaela Horáková - DK, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.