Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 20. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové – lázních

19.03.2019 - Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové –...

Počasí

Jasno

20.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 0 - Jasno

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Jesenická 24

20. září 2014 - 11:14

Zpět na seznam článků

Organizátoři závodu slibují opravdový extrém

Jesenická 24

pozvánka zdroj:hv

V sobotu 1. listopadu v Jeseníkách odstartuje zcela nový outdoorový podnik. Kouty nad Desnou přivítají extrémní běžecký čtyřiadvacetihodinový závod, který volně navazuje na unikátní seriál Rock Point – Horská výzva. „Tohle bude opravdový extrém. Naše čtyřiadvacetihodinovka bude, co do převýšení, tou nejtěžší v Česku. Účastníci se rozhodně mají na co těšit,“ zve k závodu ředitel Pavel Zitta.

Jesenická čtyřiadvacítka bude stát hodně sil a mnozí účastníci při ní budou doslova bojovat o přežití. Běžecký „maraton“ na dvacet čtyři hodin odstartuje přesně 1. listopadu v poledne. "Závod je připravený na trase dlouhé 13,5 km, která má podobu osmičky. Nacházet se na ní bude pětice občerstvovacích stanic," uvedl tiskový mluvčí Patrik Pátek.

V Koutech nad Desnou pak budou závodit jednotlivci, dvou nebo tříčlenné týmy, které mohou sestávat z mužů žen nebo mixu obou pohlaví. "Přihlásit se může prakticky každý. Online registraci uzavíráme 12. října, ale dále se registrovat bude možné ještě na místě v den startu," připomněl Pavel Zitta s tím, že každý startuje na své nebezpečí a k povinné výbavě patří čelovka s náhradními bateriemi a nabitý mobilní telefon.

Povoleny jsou trekové hole. Týmy si při štafetě mohou samy určit strategii výměn, ale střídat se je možné vždy po doběhu celého okruhu. Vítězem se stane závodník nebo tým, který za 24 hodin uběhne nejvíce kol.

Autor: red.,P.Pátek

Fotogalerie

pozvánka              zdroj:hv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.