Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 16. prosince 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Seniorku v Chromči okradli o úspory

15.12.2018 - Seniorku v Chromči okradli o úspory - Policie hledá...

Počasí

PoloJasno

16.12.2018 - Neděle

Teplota: 0 / -3 - PoloJasno

Zataženo

17.12.2018 - Pondělí

Teplota: 1 / -3 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Jiřího Bartošku v roli charizmatického bonvivána uvidí diváci v Zábřehu

24. října 2016 - 06:09

Zpět na seznam článků

Divadelní abonmá nabídne plejádu hereckých osobností

Jiřího Bartošku v roli charizmatického bonvivána uvidí diváci v Zábřehu

DP Moje hra zdroj foto: z.k.

Eva Holubová, Emília Vášáryová, Iva Janžurová, Simona Stašová, Milan Kňažko, Oldřich Vízner, Jaroslav Dušek či Jiří Bartoška, to je zdaleka ne úplný výčet hereckých osobností, které v příštím roce dorazí na divadelní prkna zábřežského kulturního domu. „Pro všechny, kteří se těší na mimořádné zážitky, jsme připravili v rámci divadelního předplatného balíček šesti lákavých a pečlivě vybraných titulů z produkce renomovaných českých divadel,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Výhodou divadelního předplatného, které kulturní dům nabízí již čtvrtým rokem, je nejen exkluzivně zvýhodněná cena vstupenky na představení, ale i komfort stálého místa v hledišti. To bude pro abonenta vyhrazeno na všech divadelních představeních, jež jsou součástí abonmá.

Abonentka je navíc přenosná, takže ji lze využít i jako originální a hodnotný dárek pro svoje blízké. „Naši návštěvníci se mohou v divadelní sezoně 2017 těšit na Jiřího Bartošku v roli zesnulého charizmatického bonvivána, Jaroslava Duška a Natašu Burger ve společném hledání síly manželství, Simonu Stašovou a Oldřicha Víznera v dojemném příběhu dvou slavných lidí, Ivu Janžurovou jako světově proslulou herečku bilancující svůj život, slovenské herecké legendy v divadelní klasice nebo Evu Holubovou s Kryštofem Hádkem v milostném vztahu na pozadí finanční krize,“ vypočítává z nabídky David.

Rezervovat si místa v sále, popř. zakoupit si předplatné v zábřežském informačním centru bude možné od úterý 1. listopadu. Prodej abonentek kulturák ukončí po vyčerpání kapacity vyhrazené pro předplatitele, která činí 350 míst, nebo 23. prosince letošního roku.

 

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

DP Moje hra                  zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.