Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. října 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Z historie kuchyňských pomocníků

24.10.2021 - Z historie kuchyňských pomocníků - Pozvánka do...

Počasí

24.10.2021 - Neděle

Teplota: 9 / 0 - SkoroJasno

25.10.2021 - Pondělí

Teplota: 11 / 4 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Kampaň Žijeme Londýnem nyní projíždí Olomouckým krajem

29. května 2012 - 12:20

Zpět na seznam článků

Originální londýnský doubledecker bude také 4. června v Šumperku a Zábřehu

Kampaň Žijeme Londýnem nyní projíždí Olomouckým krajem

Kampaň Žijeme Londýnem nyní míří do Olomouckého kraje

Po loňských zastávkách v Olomouci a v Šumperku míří v těchto dnech kampaň Českého olympijského výboru Žijeme Londýnem opět do Olomouckého kraje. Výstava unikátních fotografií zachycujících nejslavnější okamžiky československého a českého sportu na olympijských hrách bude od středy 30. května k vidění v centru Prostějova. Ve stejný den budou v Přerově besedovat místní školáci s olympijskou vítězkou v běhu na lyžích Kateřinou Neumannovou.

SAM_0521

„Kampaň Žijeme Londýnem propaguje blížící se Hry XXX. olympiády v Londýně a motivuje sportovní příznivce k podpoře Českého olympijského týmu. Postupně už navštívila všechny regiony České republiky a do některé z jejích aktivit se zapojilo více než 800 000 fanoušků. Tak vysoký zájem nás samozřejmě těší,“ říká Jiří Kejval, místopředseda Českého olympijského výboru.

Nedílnou součástí kampaně Žijeme Londýnem je i originální londýnský doubledecker z roku 1959, který brázdí celou Českou republiku a do Olomouckého kraje se vrací již potřetí. Patrový autobus je vybaven multimediální technikou a představuje komplexní informační základnu o všem, co souvisí s Českým olympijským týmem a olympiádou v Londýně. Po Olomouci, kam doubledecker zavítal ve středu 23. května, ho na začátku června čekají ještě další dvě města v tomto regionu. 

V pondělí 4. června absolvuje během jediného dne hned dvě zastávky. Od 9 do 12 hodin bude stát v Šumperku (ZŠ Temenice), od 14 do 17 hodin pak potěší obyvatele Zábřehu (náměstí Osvobození).

Autor: red., A.Kliment

Fotogalerie

Kampaň Žijeme Londýnem nyní míří do Olomouckého kraje

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.