Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 20. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové – lázních

19.03.2019 - Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové –...

Počasí

Jasno

20.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 0 - Jasno

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Kapela Divokej Bill premiérově v Zábřehu

06. června 2015 - 22:20

Zpět na seznam článků

7apůlfest slibuje hudební bonbónek

Kapela Divokej Bill premiérově v Zábřehu

Divokej Bill zdroj foto: z.k.

V tradičním termínu – poslední předprázdninový týden – i na tradičním místě, jímž je plavecký areál v Zábřehu, se 27. června uskuteční již jedenáctý hudebního a oblíbeného multižánrového festivalu.

Největším hudebním lákadlem se zdá početná banda z Úval u Prahy – Divokej Bill, která dorazí do Zábřehu premiérově. Navíc kapela letos plánuje na Moravě exkluzivně jen tři koncerty. Dalším tahákem nepochybně bude kapela UDG, hudební nářez Tomáše Hájíčka a jeho kapely Krucipüsk a v neposlední řadě držitelka ceny Anděl za objev roku, písničkářka, klavíristka a skladatelka Lenny. Ucho hudebního fanouška jistě potěší i jedna z nejpopulárnějších slovenských klubových kapel Zoči Voči, studentská teenage pop-punková kapela Donaha či nejznámější duo z „hudebně nenadaných kapel“ v Brně – Čokovoko.

Festival tradičně sází i na taneční hudbu, které bude zasvěcena druhá scéna. Na ní se bude tančit v rytmu electro, swingu, house, techno i drum’n’bass.

7apůlka nabídne vedle hudby také doprovodný wellness s bohatým programem. „Bude možné si vyzkoušet balancování, chození a skákání na popruhu mezi dvěma body – tzv. slackline, akční závody a zápasy ve velkých koulích – bumperball, připraven bude i beach volejbal a turnaj v pokeru. Těšit se lze také na líčení v kosmetickém studiu,“ popisuje produkční Vratislav Jarmar.

web festivalu

Vedle těchto aktivit festival chystá i velkou dětskou scénu, kde bude pro děti připraveno mimo jiné hraní autorských pohádek, zpívání, objeví se i klaunské výstupy a chybět nebudou ani interaktivní workshopy s umělci z Divadélka s radostí.

Festival letos pokračuje ve zlepšování dostupnosti vstupenek pro hudební fanoušky, proto spustil on-line předprodej přes systém Goout.cz. Vstupenky je možné zakoupit také v tradičních prodejních místech v Zábřehu, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Divokej Bill                zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.