Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 25. ledna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Všímavý turista v Šumperku objevil muže, na kterého byl pět let vydán evropský zatykač

24.01.2020 - Všímavý turista v Šumperku objevil muže, na kterého...

Počasí

25.01.2020 - Sobota

Teplota: -2 / -4 - Zataženo

26.01.2020 - Neděle

Teplota: -1 / -2 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Kapela Mandrage na svém největším turné míří i do Šumperku

14. dubna 2014 - 09:10

Zpět na seznam článků

Siluety tour

Plzeňská kapela odstartovala své zatím největší turné 1.března před domácími fanoušky. Mezi patnácti městy, kam si naplánovala přijet patří také Šumperk, který je předposlední zastávkou.

Podle ohlasů z míst, kam dosud zavítali, publikum je nadšené novou show. Kromě oblíbených hitů kapela představuje na koncertech nové album Siluety, které vyšlo v listopadu loňského roku. Lákavá možnost poslechnout si celou novinku Siluety v živém provedení, kterou navíc podtrhuje i propracovaná vizuální stránku koncertů, o které se fanoušci informují na sociálních sítích, znamená, že o koncerty je vzrůstající zájem.

U Mandrage  jsme si za poslední roky zvykli na dotažený design, takže je skutečně se na co těšit Na každý koncert pak kromě kapely dorazí ještě tým techniků, zvukařů a osvětlovačů čítající téměř dvacet lidí. Siluety tour je zatím nejdražším v historii Mandrage a náklady na turné se pohybují v řádech miliónů korun.

Koncert ve velkém sále Domu kultury v pátek 18.dubna začíná ve 20 hodin. Vstupné činí 240 korun v předprodeji, v den akce podraží na 290 korun.

Online rezervace ZDE.

 

Autor: kik

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.