Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 23. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním Šumperkem

23.07.2019 - Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním...

Počasí

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Oblačno

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Kapela O5 a Radeček má 4 miliony

23. února 2016 - 10:17

Zpět na seznam článků

Tolik lidí zhlédlo jejich klip „Vloupám se“

Kapela O5 a Radeček má 4 miliony

Maria Čírová a Tomas Polak při Džemfestu 2014 foto: sumpersko.net

Šumperští Radečci mají mimořádný důvod k pořádné oslavě. Klip, který natočili v polovině roku 2014, si získal skvělou posluchačskou přízeň. Před koncem února letošního roku ho zhlédlo již přes čtyři miliony lidí.

Klip natáčeli Radečci v Praze na různých místech a účinkuje v něm Tomino a slovenská zpěvačka Mária Čírová, která s nimi píseň „Vloupám se“ nazpívala jako česko slovenský duet. „Při natáčení nás potrápilo počasí. Bylo to napínavé. Potřebovali jsme aspoň trochu slunce, všechny meteoradary na mobilech hlásily, že je v Praze jasno, ale nebylo - bylo pořádně hnusně. Až pak, po hodinách čekání, se na nás přeci jen usmálo štěstí, a jak prozrazují scény v lese, slunce nám chvíli zasvítilo, zrovna když jsme to nejvíc potřebovali. Snové scény tím získaly správné kouzlo,“ vzpomínají Radečci.

Mária Čírová na Džemu 2014 v Šumperku foto: sumpersko.net

Nástroje nahrávali v Praze, zpěvy dotočili v Bratislavě, produkce a mix v Londýně a píseň se vydala do New Yorku. „No, nakonec máme pocit, že je to pecka, která zní moc dobře. Takže minimálně pět lidí je s výsledkem spokojeno,“ prohlásili vzápětí Radečci.

O novém klipu jsme informovali ZDE

O5 a Radecek zdroj: archiv kapely

A jak hodnotí úspěch Radečci dnes: „Děkujeme České národní bance, že u příležitosti 4000000 zhlédnutí klipu „Vloupám se“ uvažuje o vydání nové bankovkyÚžasný, ale především a hlavně děkujeme fanouškům, že si klip pouští, máme z toho velkou radost!“

Tomas Polák dodává s úsměvem: „Koukněte se do peněženky, jestli ji tam náhodou nemáte, možná už zítra nemusíte chodit do práce.“

4miliony zhlednuti klipu zdroj: O5 a Radeček

Co čeká kapelu O5 a Radeček v nejbližší době? První jarní den na svátek Radečka 21. března vyjde na DVD a CD televizní záznam koncertu. V květnu odehrají unikátní Turné na střechách, během kterého vystoupí přímo na střechách budov v Praze, Olomouci, Šumperku, Hradci Králové, Plzni, Zábřeze, Třebíči a dalších městech.

logo Turne na střechách zdroj: O5 a Radeček

Během letní sezóny diváci Radečky určitě potkají na některém z padesáti koncertů, nebo festivalech apod.

Autor: red.,a.č.,

Fotogalerie

Maria Čírová a Tomas Polak při Džemfestu 2014      foto: sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.