Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 09. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané

08.07.2020 - Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané - Všude...

Počasí

09.07.2020 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 13 - obcasny-Déšť

10.07.2020 - Pátek

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Karlovarský filmový festival míří i do zábřežského Retra

11. června 2020 - 21:43

Zpět na seznam článků

Od 3. do 11. července

Karlovarský filmový festival míří i do zábřežského Retra

Tady Vary v kino Retro Zabreh zdroj: z.k.

Ve chvíli, kdy bylo definitivně rozhodnuto o tom, že 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary proběhne s ohledem na opatření vlády souvisejícími s epidemií koronaviru až v příštím roce, vznikla myšlenka nabídnout festivalovou přehlídku kinům po celé republice. „Protože v letošním roce s ohledem na situaci nemohou diváci na festival do Karlových Varů, rozhodli jsme se, že přivezeme alespoň část festivalové atmosféry za nimi,“ uvedl prezident MFF Jiří Bartoška.

Do unikátního projektu s názvem Tady Vary se zapojilo také zábřežské kino Retro, které tak od 3. do 11. července nabídne návštěvníkům ucelený programový blok letošního ročníku karlovarského festivalu.

Přehlídka uvede celkem šestnáct filmových titulů v průběhu devíti dnů. Každý ze snímků bude mít pouze jedno exkluzivní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik. „I v Zábřehu tak budeme moci promítnout například očekávanou světovou premiéru portrétu zpěváka Miro Žbirky s názvem Meky,“ informovala vedoucí kina Věra Smrčková.

Kompletní program přehlídky Tady Vary nabízejí již nyní webové stránky kinoretro.cz, kde lze také online zakoupit vstupenky. Jejich cena na jednotlivá představení činí příznivých 80 korun.

Autor: red., z.k., Z. David

Fotogalerie

Tady Vary v kino Retro Zabreh    zdroj: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.